Gehele woning

Villa Gloria

Fotogalerie voor Villa Gloria

Villa, 5 slaapkamers (Villa Gloria) | Woonruimte
Villa, 5 slaapkamers (Villa Gloria) | Terras
Villa, 5 slaapkamers (Villa Gloria) | Woonruimte
Villa, 5 slaapkamers (Villa Gloria) | Individueel gedecoreerd, individueel gemeubileerd, gratis wifi
Villa, 5 slaapkamers (Villa Gloria) | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een oven, een kookplaat

Gehele woning

Max. aantal: 11300 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa Gloria

Deze rookvrije villa heeft niet alleen een tuin, maar ook gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Deze villa heeft een droogkast. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, oven en kookplaat. Gratis wifi, een terras en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een terras. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle kamers in deze villa met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en gratis toiletartikelen. In deze villa in Pietrasanta is wifi gratis. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen binnen 100 meter van de accommodatie
  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Kinderstoel

Keuken

  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Buiten

  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Droogkast

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Huishoudservice (eenmaal per verblijf)

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 1 gebouw
  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Traditionele architectuur
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht (tot 7 nachten). Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 200 per accommodatie, per verblijf
  • Vóór het inchecken dien je een waarborg van EUR 600 te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: EUR 30 als je incheckt tussen 20.00 uur en middernacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Villa Gloria Villa
Villa Gloria Pietrasanta
Villa Gloria Villa Pietrasanta

Over deze buurt

deze villa ligt in Pietrasanta. Verken de plaatselijke natuur bij Strand Forte dei Marmi en Strand van Viareggio. Norcineria Bonuccelli en Parco Giochi Bim Bum Bam zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Tonfano
Meer villa's in Tonfano
Kaart
Via Livorno 27, Pietrasanta, LU, 55049

In de buurt

  • Another day, another beach club....
    Petrasanta Beach
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Strand van Viareggio
    Strand van Viareggio
    9 min. rijden - 6.0 km
  • Scheve toren van Pisa bevat een stad en nachtleven
    Scheve toren
    28 min. rijden - 37.9 km
  • Parco Bussola Domani
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Camaiore Beach
    3 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Pietrasanta - 8 min. rijden
  • Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 39 min. rijden

Restaurants

  • Area di Servizio Versilia Ovest
    11 min. rijden
  • Margherita Caffe
    12 min. wandelen
  • Il Bocconcino
    14 min. wandelen
  • Bagno Il Cavallone
    19 min. wandelen
  • TEO
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Gloria?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Villa Gloria inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 30 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en middernacht laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Gloria uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Gloria?

Deze villa in Pietrasanta ligt op 2 km afstand van Petrasanta Beach, Camaiore Beach en Parco Bussola Domani. Ook Versiliana Park en Strand Forte dei Marmi liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Villa Gloria