Geheel appartement

Building With a Pool 400m From Beach - LEA

2.0-sterrenaccommodatie
Appartement met gratis parkeerplaatsen in Picarras

Fotogalerie voor Building With a Pool 400m From Beach - LEA

Barbecue/picknickplaats
Sportveld
Eenvoudig appartement | Privékeuken
Eenvoudig appartement | 2 slaapkamers
Kindergedeelte

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 660 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Building With a Pool 400m From Beach - LEA

Appartement met gratis parkeerplaatsen in Picarras
Dit rookvrije appartement beschikt over een buitenzwembad, gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: BRL 100 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je BRL 100 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: BRL 100 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 22.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Itacolomi, een wijk in Picarras. Navegantes-haven en Beira Rio Itajaí zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Beto Carrero World en Pesca e Parque Tironi bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estádio Dr. Hercílio Luz of kies voor een avondje uit bij Centreventos Itajaí.
Kaart
181 Rua José Sabino, Picarras, Santa Catarina, 88380-000

In de buurt

  • Praia de Piçarras - 3 min. rijden - 2.4 km
  • Praia Alegre - 6 min. rijden - 5.8 km
  • Praia da Armação - 9 min. rijden - 7.8 km
  • Praia da Bacia da Vovó - 10 min. rijden - 8.1 km
  • Beto Carrero World - 14 min. rijden - 12.6 km

Lokaal vervoer

  • Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Intl.) - 33 min. rijden

Restaurants

  • ‪Dois Irmãos Restaurante, Panificadora E Confeitaria - ‬3 min. rijden
  • ‪Damay Café (Itacolomi) - ‬2 min. wandelen
  • ‪Piçarras Station63 | Wine & Gastrobar - ‬3 min. rijden
  • ‪Praça Rippa Piçarras - ‬4 min. rijden
  • ‪D'Mar Bistrô - ‬6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Building With a Pool 400m From Beach - LEA over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Building With a Pool 400m From Beach - LEA?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van BRL 100 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel berekent Building With a Pool 400m From Beach - LEA voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Building With a Pool 400m From Beach - LEA inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 22.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Building With a Pool 400m From Beach - LEA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Building With a Pool 400m From Beach - LEA?

Dit appartement ligt in Itacolomi, op 3 km afstand van Praia da Ponta do Jacques, Praia das Palmeiras en Praia de Piçarras. Ook Praia de Itajuba en Toeristeninformatiecentrum van Balneário Piçarras liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Building With a Pool 400m From Beach - LEA

Beoordelingen

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 0 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 0 beoordelingen

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen

Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.