Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning
Gelegen in Piana di Monte Verna, Campanië, is La Casa di Paddington een ruim vakantiehuis voor maximaal 7 personen. De woning beschikt over een woonkamer met ontbijthoek, 2 slaapkamers, een woonkelder met slaapbank en een grote keuken met uitzicht op de buitenruimtes, plus 4 badkamers. In de volledig uitgeruste privékeuken bereiden jullie eenvoudig eigen maaltijden. Tot de voorzieningen behoren snel Wi-Fi voor videogesprekken en airconditioning in alle kamers, voor zowel verwarming als verkoeling. Buiten ontspannen jullie in de privé tuin, op het privébalkon of bij het privé buitenzwembad. Let op: het zwembad is mogelijk nog niet toegankelijk. Voor parkeren is er een gedeelde parkeerplaats op het terrein en openbare parkeergelegenheid in de straat. Huisdieren zijn toegestaan (maximaal 1). Het huis is gemakkelijk bereikbaar per auto of trein; het station ligt op slechts 100 meter afstand. In de omgeving bezoeken jullie de Reggia di Caserta, musea zoals het Museo Campano in Santa Maria Capua Vetere en de stad Napels, bereikbaar per trein. Lokale attracties zijn onder meer pretparken, markten, kerstactiviteiten, levende kerststallen in naburige dorpen en het Castello di Limatola in kerststijl.
- Pendelbus naar het treinstation betaling 20,00 € per persoon per rit
dit vakantiehuis ligt in Piana di Monte Verna. Cantine Rao en Masseria Piccirillo zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Terre del Principe en L'Oasi del Sol bezoeken. Jolly Park en Museo delle Cere zijn ook een bezoek waard. Beleef een natuuravontuur zoals wandelen of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Piana di Monte Verna
Internationale luchthaven Napels (NAP) - 52 min. rijden
Restaurants
Pepe In Grani
5 min. rijden
Ristorante Pizzeria L'Americana
12 min. rijden
Agriturismo "Le Campestre
15 min. rijden
Ristorante Volturno di Bencivenga Mario
9 min. rijden
Oasi Club Village
14 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?
Vandaag, 24 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning van één nacht voor twee volwassenen op 25 okt. 2026 min. € 180, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'La Casa di Paddington' with Private Pool, Wi-Fi & Air Conditioning?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Piana di Monte Verna ligt op 4,5 km van Museo Kere en op 10 km afstand van Cantine Rao en Masseria Piccirillo. Ook cantina Alepa en Kasteel van Limatola liggen op 10 km afstand. Station Piana di Monte Verna ligt op 8 minuten wandelen.