Villa Dom ligt in Piacenza. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Castello di Grazzano Visconti en Laghetti Monticchie. Daarnaast kun je ook Collegio Alberoni en Ricci Oddi bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Leonardo Garilli of Velodromo Attilio Pavesi. Bekijk onze reisgids voor Piacenza
Een gratis à la carte ontbijt, een tuin en een entertainmentruimte buiten vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Villa Dom. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen
Tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa Dom hebben veel comfort met badjassen en voorzieningen zoals gratis wifi.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.00 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Registratienummer van de accommodatie IT033032B4UCRJ32T6
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 30 september
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Dom over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Villa Dom?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Villa Dom van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 154, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Dom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa Dom inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Dom uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Villa Dom?
Deze accommodatie in een affittacamere in Piacenza ligt op 10 km afstand van Collegio Alberoni, Duomo di Piacenza en Palazzo Farnese. Ook Chiesa di San Sisto en Kathedraal liggen op 10 km afstand.