Tanawan Phuket Hotel ligt vlak bij het strand in Patong. Bangla-straat en Grote Boeddha zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Jungceylon Shopping Center en Banzaan Fresh Market. Ook Patong Beach en Strand van Karon zijn zeker een bezoekje waard.Bekijk onze reisgids voor Patong
162/42-45, 162/88-90, Pangmuang Sai Kor, Patong, Phuket, 83150
In de buurt
Jungceylon Shopping Center
9 min. wandelen - 0.8 km
Patong Beach
10 min. wandelen - 0.9 km
Bangla-straat
16 min. wandelen - 1.4 km
Banzaan Fresh Market
12 min. wandelen - 1.1 km
Central Patong
12 min. wandelen - 1.1 km
Lokaal vervoer
Phuket (HKT-Phuket Intl.) - 59 min. rijden
Restaurants
Le Dolce Cafe
2 min. wandelen
Koola Bar
6 min. wandelen
Patong Meetpoint Cafe&Lounge
3 min. wandelen
Maelarn Restaurant
1 min. wandelen
TORAN
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Tanawan Phuket Hotel
Hotel vlak bij Banzaan Fresh Market
Tanawan Phuket Hotel bevindt zich dicht bij Jungceylon Shopping Center en Bangla-straat en biedt een businesscentrum en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een à la carte ontbijt (toeslag), bagageopslagruimte en hulp bij uitstappen/tickets
Een lift, strandlakens en een kluis bij de receptie
Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
De 65 kamers zijn voorzien van leuke voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 10.30 uur: THB 200 per persoon
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Strandlakens
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Gebouwd in 2011
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Mobiele toegangssleutel
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De accommodatie rekent 3 procent aan voor betalingen met kredietkaart.
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot middernacht.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Er gaat een shuttle vanaf de Internationale Luchthaven Phuket naar de accommodatie om 11.30 uur, 14.30 uur, 17.30 uur en 20.30 uur, en een shuttle van het hotel naar de luchthaven om 10.00 uur, 13.00 uur, 16.00 uur en 19.00 uur. De tijden kunnen zonder kennisgeving worden gewijzigd.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 6 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan THB 700.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer THB 200 per persoon
Toeslag voor extra bed: THB 700.0 per nacht
De accommodatie berekent een toeslag van 3 procent op betalingen met een kredietkaart
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Tanawan Phuket Hotel?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Tanawan Phuket Hotel?
Vandaag, 2 jul. 2026, kost een verblijf bij Tanawan Phuket Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 3 jul. 2026 min. € 19, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Tanawan Phuket Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Tanawan Phuket Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Tanawan Phuket Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Tanawan Phuket Hotel?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Banzaan Fresh Market, Jungceylon Shopping Center en Patong Beach. Ook Bangla-straat en Strand van Karon liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Tanawan Phuket Hotel
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
7,4
Locatie
7,8
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 27 van 146 beoordelingen
10 - Uitstekend
27
Gastenscore: 8 - Goed. 59 van 146 beoordelingen
8 - Goed
59
Gastenscore: 6 - Redelijk. 35 van 146 beoordelingen
6 - Redelijk
35
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 146 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 12 van 146 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
12
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Anirban
24 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pleasant stay in Patong!!!
Had an amazing couple of weeks in Phuket and the hotel’s proximity to nice spots made it even better
Anirban
15 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Stefano Davide
20 feb 2025
Rumorous!
Stefano Davide
13 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Nick
26 jan 2024
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very dirty the sink wouldn’t drain. Only reason we stayed. There was no other rooms available.
Nick
2 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd
6/10 – Matig
Pietro
27 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La stanza era in ottime condizioni, il bagno pulito e spazioso con una doccia eccezionale. Il, personale è estremamente cortese, sicuramente se tornerò a Patong sceglierò ancora Tanawan.
Pietro
22 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Joona
8 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lakanat täynnä tahroja (verta ym). Siivoojien taukotilat 12-16 suoraan oven takana istumassa jos ei ole siivottavaa. Huoneissa ei minkäänlaista äänieristystä jokainen ääni kuuluu suoraan huoneeseen kadulta sekä käytävästä kuin muista huoneista. Hyvää tilava huone ja toimiva ilmastointi siihen oikeestaan jääkin.
Joona
14 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 dec 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Svarade inte mig när jag skrev att det var småkryp (inte omöjligt att det var bedbugs) som sprang runt på mitt golv. Bra hotell i övrigt rent och fina rum med lagom avstånd till stranden!
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Zunshu
23 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
超级棒的酒店!强烈推荐!全普吉岛性价比王!.环境好服务周到细致,早餐真的不错,下次还会来住. ^^
Zunshu
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 dec 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
I would prefer more towels in the room and more Toilet amenities
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 dec 2019
Positief: Personeel en service
Für uns war es zweckmäßig und Freundlich Englisch Kenntnisse erforderlich Preisĺeistung gut😁😁
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anneli
12 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Acceptabelt
Helt ok, stort rum med ok wi-fi.
Men du får vad du betalar för. Väldigt högt ljud från trafiken. Bekväm säng.
Anneli
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
AA
29 apr 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
When i get into my room there was no toilet paper, the safe didnt work and the shampoo/soap had clearly been used with the cap still left off and a soap dish full of water. When i went down to reception they were incredibly unhelpful, blamed housekeeping laughed in my face and took 10 minutes before they even offered me toilet paper. The staff were rude and unhelpful throughout my stay and the towels STUNK even when "fresh" ones were laid out each day. The restaurant downstairs played music obnoxiously loud till midnight every night, the food was not good at all, overall conpletely disappointed and would warn everyone to never ever stay here!
Jess
4 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
beer
16 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Horrible Hotel
It was not what seen in the picture given.
My room air-con wasn't working, told the staff about and she came to see and adjust something and said after 10mins the air-con will come. Ask for a change of room but not available at that moment, didn't come to us about changing of room.
Toilet was dirty and saw small cockroaches running around.
Room was dusty and mosquito flying everywhere.
The entire room together with the toilet was very smelly.
I was not in the mood to take pictures.
Uma
4 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Davide
29 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Benissimo
Al prezzo che abbiamo trovato ci aspettavamo di peggio.
Invece tutto ok.
Camera spaziosa, con pulizia quotidiana, personale molto gentile.
Consiglio!
Davide
5 nachten verbleven in december 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
tuna
13 dec 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
nettes hotel
sehr gute lage, sehr freundliches personal, sauberes hotel
tuna
5 nachten verbleven in december 2017
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nettes, aufmerksames Personal. Täglich neue Handtücher, 2 Flaschen Wasser. Gutes Frühstücksbüffett, versuchten die Wünsche zu erfüllen! Netterweise im Hotel ein Upgrade bekommen!
Geverifieerde reiziger
9 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Rogelio
29 nov 2017
Half way good!!
the rooms were good but the breakfast was very limited and many flyes that won't let you eat peacefully.
Rogelio
5 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hazrinor Hisham
30 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
PENGALAMAN MENARIK DI PHUKET
HOTEL BERSIH, SELESA, DEKAT DENGAN KEDAI KEDAI CENDERAHATI. CUMA UNTUK ORANG MUSLIM AGAK JAUH SIKIT UNTUK CARI MAKANAN HALAL. TETAPI MASIH BOLEH SEWA TEKSI ATAU SEWA MOTORSIKAL UNTUK MENCARI MAKANAN HALAL. RESTORAN MAKANAN HALAL TERLETAK BERDEKATAN DENGAN MASJID. HANYA 1KM KE KAWASAN MASJID JARAK PERJALANAN. SEWA MOTOSIKAL HANYA 200-250 BHAT BERGANTUNG KEPADA JENIS MOTOSIKAL. HOTEL INI JUGA ADA MENYEDIAKAN PELBAGAI PERKHIDMATAN TERMASUK SEWA MOTOSIKAL, PAKEJ TOUR 1 HARI, PAKEJ MELAWAT ISLAND DAN MACAM-MACAM LAGI. KAWASAN HOTEL AMAT STRATEGIK. DEPAN JALAN BESAR. BERDEKATAN DENGAN BANGLA STREET, DEKAT DENGAN PATONG BEACH. MANAGER HOTEL INI AMAT BAIK SEKALI KERANA MERUPAKAN ORANG MALAYSIA YANG BERKAHWIN DENGAN ORANG THAILAND DI SANA. JADI IANYA SENANG UNTUK BERKOMUNIKASI. NAMA MAANGER TERSEBUT ADALAH SHIRLEY.
Hazrinor Hisham
5 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
26 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
expectacular
One of the best hotel i have stayed at. Clean✔️ close to everything ✔️ friendly and helpful staff ✔️
15 min walk to beach and from there 5 min walk to Patogon beach strip where all restaurants and bars are.
you have 7/11 and family mart literally next door to the hotel.
ThaiHappyTour is in the lobby and let me say if it wasnt for them and their professionalism we wouldnt have had such an amazing time.
they turned the beds everyday, have mini fridge, ice cold AC. no soap or free toothbrush but its ok because bathrooms are extremely clean!
Great NON Squealing Bed 😜
Breakfast isnt out of this world but it can fuel you until your next meal.
It is so worth it if your lookinh for a quick 3-4 day hotel.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Wing Yi
27 aug 2017
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
great hotel / restaurant!
hotel assisted with airport transfers. however, beware that they only operate at certain times. they start at 10:30 am...stinks if you have an early morning flight. a/c was super cold! you are provided with towels for the beach! we took towels on our day trip then got fresh ones for using at the beach later in the evening! very accommodating! the restaurant had a special menu that offered everything at 99 baht each (CHEAP!!). the food was delicious. live singer/band in the evenings. wifi didn't work well in our room. very frustrating. tour desk is located in the lobby. it is not the cheapest...shop around the town for better pricing.
April
1 nacht verbleven in juli 2017
Geverifieerd
6/10 – Matig
Marc
15 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service
Not Quite as advertised
For the price it was good but I got it at a very discounted rate. Good food in lobby restaurant.I had a few problems while staying here. I was on the 6th floor with a street facing room, very small balcony and traffic noise is constant. The lift, when summoned to the sixth floor would stop and the doors would fail to open (unless there was someone in it coming up), walk down the stairs to the 5th floor to get the lift almost everytime.
The in house laundry service was not delivered on time (a day late) so if you need to do washing while there, go down to the side street and use the laundry service there.
The room itself was ok, badly designed bath/shower with no curtain that leaves excess water on the bath surround and the floor making it slippery and dangerous, taps that are not secured properly and in the main room there was mould in the front corner on the ceiling and under the cornice which had peeled away from the ceiling.
TV reception was poor.
no pool.
Marc
Geverifieerd
8/10 – Goed
JS
10 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good service
People there are nice. Have discounted food if u stay in that hotel.