10/10 – Uitstekend
Kathleen









Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Bureaus en bureaustoelen zijn beschikbaar. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.



Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er wordt tevens een toeslag van VND 1000000 aangerekend.
Vandaag, 4 feb. 2026, kost een verblijf bij Sky Light Villa Troppical Bãi Khem van één nacht voor twee volwassenen op 2 mrt. 2026 min. € 640,00, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit aparthotel ligt vlak bij het strand, op 1 km van Khem Beach en op 5 km afstand van Gevangenis van Phu Quoc en Festive Bazaar Sunset Town. Ook Sunset Town Strand en Kusbrug liggen op 5 km afstand.



