Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale
Vakantiehuis in Pinnacle Peak
Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale biedt onder andere een vuurkorf en een tuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Rookvrije accommodatie, tuinmeubelen en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale hebben voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
1.5 badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
Smart-tv's met een dvd-speler
Balkons, buitenverlichting en keukens
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast
Koffiemolen
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Slaapkamer
Badkamer
1,5 badkamers
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Houtkachel
Woonkamer
Entertainment
Dvd-speler
Smart-tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Tuinmeubels
Vuurplaats
Werkplekken
Bureau
Bureaustoel
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 23 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Pinnacle Peak, een wijk in Cave Creek. Reizigers die graag wat cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Desert Ridge Marketplace. Fervente shoppers kunnen terecht bij Kierland Commons en Happy Valley Towne Centre. Klaar voor een avondje uit? Overweeg dan Harold's Cave Creek Corral en Highlands Church. Bekijk onze reisgids voor Cave Creek
Phoenix, Arizona (DVT-Phoenix Deer Valley) - 19 min. rijden
Restaurants
Dynamite Beer Company
8 min. rijden
Circle K
7 min. rijden
Safeway
4 min. rijden
Starbucks
8 min. rijden
McDonald's
8 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale?
Vandaag, 28 aug. 2026, kost een verblijf bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 302, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale?
Dit vakantiehuis ligt in Pinnacle Peak, op 4 km van Desert Foothills Theater en op 4,4 km van Boulders Golf Club. Ook Wild at Heart en Arizona Powerchutes liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Secluded Cowboy Casita, 10 minutes from Cave Creek/Carefree & North Scottsdale