Bush Villas on Kruger ligt in Phalaborwa. Bezoek Golfclub Hans Merensky en Qualito Craft Distillery als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kruger National Park en Phalaborwa poort van het Kruger Nationaal Park. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals het volgen van een ecotour, het afleggen van wandel- en fietsroutes en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Phalaborwa
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Bush Villas on Kruger
Deze villa beschikt over een buitenzwembad, een conciërgeservice en een droogkuis/wasserijservice. Parkeren is gratis. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets. Alle villa's zijn individueel gedecoreerd en beschikken elk over gratis wifi en een plafondventilator. Je vindt er een keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Bush Villas on Kruger heeft 19 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Deze kamers met een zitruimte zijn in eigen stijl ingericht en gemeubileerd en hebben eettafels. Alle kamers in deze villa met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 25+ Mbps). Elke lcd-televisie van 40 inch heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en een plafondventilator.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Keuken
Broodrooster
Diepvriezer
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Lcd-tv van 40 inch met satellietzenders
Buiten
Terras/patio
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Gladde vloer in de kamer
Tegelvloer in de kamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Ecotours in de buurt
Mountainbiken in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
19 units
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 19.00 uur.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: ZAR 1425 per accommodatie per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 21.00 uur
Accommodatie ook bekend onder de naam
Bush Villas on Kruger Villa
Bush Villas on Kruger Phalaborwa
Bush Villas on Kruger Villa Phalaborwa
Veelgestelde vragen
Beschikt Bush Villas on Kruger over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Het zwembad is van 07.00 uur tot 21.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Bush Villas on Kruger?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Bush Villas on Kruger inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Bush Villas on Kruger uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Bush Villas on Kruger?
Deze villa in Phalaborwa ligt op 1,1 km van Tambotie Park en op 2,3 km van Kruger National Park. Ook President Kruger Park en Selati Park liggen op 2 km afstand.