Blouberg Camp ligt in Phalaborwa. Bezoek Qualito Craft Distillery en Golfclub Hans Merensky als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Kruger National Park en Phalaborwa poort van het Kruger Nationaal Park. Ontdek de lokale fauna tijdens een safari of beproef je geluk tijdens een gamedrive en het wildspotten. Bekijk onze reisgids voor Phalaborwa
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gastendiensten
Geen schoonmaakservice
Buiten
Barbecue
Tuin
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Eten en drinken
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Beddengoed is tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen beddengoed mee te nemen)
Handdoeken zijn tegen een meerprijs beschikbaar (gasten kunnen er ook voor kiezen om hun eigen handdoeken mee te nemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er is geen elektriciteit aanwezig.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Blouberg Camp?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Blouberg Camp inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Blouberg Camp uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Blouberg Camp?
Deze lodge in Phalaborwa ligt op 0,3 km van Wildevy Park en op 2,7 km van Kruger National Park. Ook Selati Park en Impala Park liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.