48 km west of Jyväskylä. Lake Naulameronen 10 m, both deep and shallow water, firm sand/mud bottom. Own boat.
Wooden cabin 1987, renovated 1993 and 2022. Kitchen/living room, 2 bedrooms (one with double bed, another with 2 single beds), sleeping loft with 2 beds, steep stairs, washroom, sauna, open veranda.
Additional fee for dogs 30 eur/dog paid in cash on site. The customer must take care of cleaning the dog's hair.
In prijs inbegrepen: ERV annuleringsverzekering Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) Linnengoed (Eerste set bed- en badlinnen) Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt: Huisdier (max. 1 dier) (2026-10-25 - 2027-11-30)
dit vakantiehuis ligt aan een meer in Petäjävesi. Skiresort Laajis en Muurame Golf zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Marktplaats, Jyväskylä en Kauppakatu. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hipposhalli of Jyväskylän Jäähalli. Bekijk onze reisgids voor Petäjävesi
Zijn huisdieren welkom bij Kotiranta by Interhome?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kotiranta by Interhome?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Kotiranta by Interhome van één nacht voor twee volwassenen op 24 nov. 2026 min. € 574, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Kotiranta by Interhome inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Kotiranta by Interhome uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Kotiranta by Interhome?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 20 km afstand van Kintauden uimaranta, Oude Kerk van Petäjävesi en Huhtia. Ook Kuohun uimaranta en Sarkilammin Natuurreservaat liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Kotiranta by Interhome
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 4 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Bernd K.
4 nov 2024
Tolle Auszeit
IT was a cozy and wonderful stay.....we loved IT and wanna Come back soon
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Ludger D.
20 sep 2023
top Urlaub
Wunderbarer Fleck Erde, auf dem ein wunderschönes Haus steht.
Van een partnersite
8/10 – Goed
Kirsten B.
22 aug 2024
See vor der Tür
Praktische Unterkunft mit See direkt vor der Haustür. Ferienhaus wie beschrieben. Wer Stille mag, fühlt sich dort wohl. Eigenes Ruderboot sowie Steg vorhanden. Einige Erklärungen oder Prospekte in deutscher Sprache wären hilfreich.
Van een partnersite
6/10 – Matig
Jan
17 jun 2019
Niet erg klantvriendelijk
De ligging aan het meer en het uitzicht waren prachtig, maar in de woning waren er alleen maar aanwijzingen in het Fins. Zo konden we de vaatwasser niet aan de praat krijgen omdat er geen watertoevoer was en nergens een aanwijzing was waar we de kraan van de watertoevoer konden vinden. Als je een huis internationaal verhuurd mag je verwachten dat er ook aanwijzingen in het Engels staan. De bad kamer was klein, maar dat kon je verwachten. De wasbak was echter zo klein, nog kleiner dan een wasbakje in de WC waar je je handen in wast .Je kon je hoofd er niet eens boven houden, want dat stootte je dan tegen het toiletkastje dat er vlak boven hing. Lastig om je tanden te poetsen. De douche was wel in orde. Voor 6 personen is het te klein, dan moeten er 2 op de zolder slapen op matrassen die on de vloer liggen en dan wordt het een reuze gedrang bij de badkamer, waarin ook de WC is