Gehele woning

Villa La Perledina by Varenna Holidays

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Keuken

Over deze buurt

deze villa ligt aan het water in Perledo. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Villa del Balbianello en Kasteel van Vezio. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Villa Monastero en Enoteca Principessa een bezoekje brengen. Villa Melzi-tuinen en Wijkmarkt zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Perledo
Meer villa's in Perledo
Kaart
Perledo

In de buurt

  • Lover's Walk
    Lover's Walk
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • View over Lake Como from Castello do Vezio and one of the castle ghosts. Great hike from Varenna.
#AquaTrove
    Kasteel van Vezio
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Summer sunset at Lake Como Varrena 2017
    Comomeer
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Villa Monastero
    Villa Monastero
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Royal Victoria
    11 min. wandelen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Varenna-Esino-Perledo - 6 min. wandelen
  • Lugano (LUG-Agno) - 104 min. rijden

Restaurants

  • La Cambusa
    9 min. wandelen
  • Bar Il Molo
    14 min. wandelen
  • Caffe Varenna
    13 min. wandelen
  • Lido di Varenna
    8 min. wandelen
  • La Punta
    27 min. rijden

Over deze accommodatie

Villa La Perledina by Varenna Holidays

Villa vlak bij Strand van Menaggio
Villa La Perledina by Varenna Holidays biedt onder andere een tuin en een fitnesscentrum. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
  • Rookvrije accommodatie en barbecues
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Villa La Perledina by Varenna Holidays hebben voordelen zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
  • 3 badkamers met douches en haardrogers
  • Omheinde privétuinen, keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 50

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 50
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Dangerous animals allowed.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 50
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in: EUR 50
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 5 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 097067-CIM-00101, IT097067B4PH3YY4XT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

692399

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa La Perledina by Varenna Holidays?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 50. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoe laat kan ik bij Villa La Perledina by Varenna Holidays inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa La Perledina by Varenna Holidays uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa La Perledina by Varenna Holidays?

Deze villa ligt aan het water, op 10 minuten wandelen van Valsassina en Lover's Walk. Ook Kerk van San Giorgio en Burgerlijk museum voor Vogelkunde en Natuurwetenschappen liggen op een kwartiertje wandelen. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op 6 minuten wandelen.