dit appartement ligt in Perledo. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Haven van Bellagio. Enoteca Principessa en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Perledo
Zijn huisdieren welkom bij Varenna O Sole Mio in Perledo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Varenna O Sole Mio in Perledo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Varenna O Sole Mio in Perledo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Varenna O Sole Mio in Perledo?
Dit appartement in Perledo ligt op 2 km afstand van Valsassina en Villa Monastero. Ook Lover's Walk en Kerk van San Giorgio liggen op 2 km afstand. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op 11 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.