10/10 – Voortreffelijk
Florencia
























Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit appartement in Perledo ligt op 2 km afstand van Valsassina, Lover's Walk en Kerk van San Giorgio. Ook Kasteel van Vezio en San Giovanni Battista-kerk liggen op 2 km afstand. Station Varenna-Esino-Perledo ligt op 15 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



