Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Nossa Senhora de Fátima, een wijk in Penha. Navegantes-haven en Beira Rio Itajaí zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Beto Carrero World en Pesca e Parque Tironi bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Estádio Dr. Hercílio Luz of kies voor een avondje uit bij Centreventos Itajaí. Bekijk onze reisgids voor Penha
Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Intl.) - 31 min. rijden
Restaurants
Vilbert Assados
4 min. rijden
Big Pizza Penha
4 min. rijden
Tatuíra Beach
5 min. rijden
Subway
4 min. rijden
vasa
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost een verblijf bij House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly?
Vandaag, 27 apr. 2026, kost een verblijf bij House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly van één nacht voor twee volwassenen op 28 apr. 2026 min. € 90, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 11.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly?
Dit vakantiehuis ligt in Nossa Senhora de Fátima, op 5 km afstand van Praia Alegre, Praia da Saudade en Praia do Quilombo. Ook Ilha Feia en Praia da Bacia da Vovó liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over House in Penha, close to the beaches and Beto Carrero World. Game room. Pet-friendly