Gehele woning

Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays

Fotogalerie voor Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays

Een tafel buiten gedekt, met een karaf sinaasappelsap, twee wijnglazen, een beker en een open boek.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen afzuigkap en een raam dat natuurlijk licht binnenlaat.
Een kamer met twee bedden, een eethoek en een kitchenette.
Een wit, twee verdiepingen tellend gebouw met een stenen fundament, een overdekt terras met buitenmeubilair en een grindpad.
Een zwembad met helderblauw water, omringd door een lage bakstenen muur en bomen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays

  • Vakantiehuis voor 15 personen in Peñarroya-Pueblonuevo, provincie Córdoba, Andalusië.

    Ontdek het perfecte huis voor uw familievakantie of uitje met vrienden. Dit indrukwekkende pand beschikt over 6 ruime slaapkamers, ontworpen voor comfort en ontspanning. Twee ervan zijn voorzien van een tweepersoonsbed, ideaal voor stellen, terwijl de drie overige slaapkamers elk drie eenpersoonsbedden hebben, ideaal voor grotere groepen. De laatste slaapkamer beschikt over twee eenpersoonsbedden, zodat iedereen zijn eigen ruimte heeft. Bovendien profiteert u van het gemak van twee badkamers met bad en een extra badkamer met douche, zodat iedereen zich ongestoord kan klaarmaken.

    Het hart van het huis is de lichte woonkamer en de volledig uitgeruste keuken, waar u onvergetelijke momenten kunt beleven met uw dierbaren. De keuken is zo ontworpen dat u eenvoudig heerlijke maaltijden kunt bereiden, terwijl de woonkamer de perfecte plek is om te ontspannen na een dag vol avontuur.

    Buiten wacht een verfrissend zwembad, waar u heerlijk kunt zonnen en ontspannen in een privéomgeving. Maak de ervaring compleet met een gezellige veranda en barbecueplek, waar u barbecues kunt organiseren en buiten onder de sterren kunt dineren. Mis de kans niet om van deze plek uw volgende droombestemming te maken.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Peñarroya-Pueblonuevo in een landelijke omgeving. Bezoek Castillo de Belmez en Parroquia de San Sebastián, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Parque Municipal de Bélmez en Parque Municipal. Bekijk onze reisgids voor Peñarroya-Pueblonuevo
Meer villa's in Peñarroya-Pueblonuevo
Kaart
Córdoba

In de buurt

  • Parque Municipal de Bélmez
    17 min. rijden - 13.6 km
  • Castillo de Belmez
    18 min. rijden - 14.0 km
  • Puente Nuevo Reservoir
    34 min. rijden - 36.5 km
  • Parroquia de San Sebastián
    38 min. rijden - 41.4 km
  • Ruinas de Santa Elisa
    49 min. rijden - 55.0 km

Lokaal vervoer

  • Cordoba (ODB) - 77 min. rijden

Restaurants

  • Gran Bar
    16 min. rijden
  • El Trébol
    9 min. rijden
  • Mesón Victoria
    16 min. rijden
  • bar moyano"el cipotillo
    9 min. rijden
  • Francisco Risquez Orellana
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Rural El Pantano Peñarroya-Pueblonuevo by Ruralidays?

Deze villa ligt in een landelijke omgeving, op 12,2 km van Castillo de Belmez en op 13,6 km van Parque Municipal de Bélmez. Ook Parroquia de San Sebastián en Parque Municipal liggen op 40 km afstand.