Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort

Appartement met fitnessfaciliteiten in Pelotas

Fotogalerie voor Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort

Een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Interieur
Interieur
Smart-tv
Smart-tv

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Barbecue
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Zwembad
  • Fitnessruimte
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
27 nov - 28 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort

Appartement met fitnessfaciliteiten in Pelotas
Dit rookvrije appartement beschikt naast een fitnesscentrum over een wasserij en barbecues. Dit appartement biedt 2 badkamers en een wasmachine, naast een microgolfoven en een smart-tv. Een kookplaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 13.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 40 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Areal Pelotas, RS

In de buurt

  • Museu da Baronesa - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Praça Coronel Pedro Osório - 4 min. rijden - 3.8 km
  • Theatro Guarany - 5 min. rijden - 4.1 km
  • Balneário Santo Antônio - 9 min. rijden - 8.4 km
  • Praia do Laranjal - 10 min. rijden - 9.1 km

Lokaal vervoer

  • Pelotas (PET-Pelotas Intl.) - 13 min. rijden

Restaurants

  • ‪Canto Restaurante - ‬3 min. rijden
  • ‪Meio Café - ‬3 min. rijden
  • ‪Praça de Alimentação - Shopping Pelotas - ‬15 min. wandelen
  • ‪Panificadora Colosso - ‬16 min. wandelen
  • ‪Santo Dios - ‬8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort?

Vandaag, 19 nov. 2025, kost een verblijf bij Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort van één nacht voor twee volwassenen op 27 nov. 2025 min. € 59,38, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort uitchecken?

Je dient om uiterlijk 13.00 uur uit te checken.

Waar staat Brand new furnished apartment Gated community with lots of security and comfort?

Dit appartement ligt in Areal, op 1,4 km van Museu da Baronesa en op 5 km afstand van Charqueada São João en Catedral Metropolitana São Francisco de Paula. Ook Telefoonmuseum en Museum voor Natuurwetenschappen Carlos Ritter liggen op 5 km afstand.