Surfside Appartments & Villas

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Ontbijt beschikbaar

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
18 van 18 kamers weergeven

Villa

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Villa

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 3 queensize bedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Villa

  • 4 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 4 queensize bedden
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement, balkon, uitzicht op resort

  • Uitzicht op het resort
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement, balkon, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Resortwoning

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 3 queensize bedden
  • Gratis wifi

Penthouse, balkon, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Villa

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Appartement

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Appartement, balkon

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Surfside Appartments & Villas ligt aan het strand in Pecatu. Winkelcentrum Beachwalk en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Uluwatu-kliffen en Padang Padang Beach. Waterbom Bali en Alchemy Yoga en Meditatiecentrum Uluwatu zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pecatu
Meer resorts in Pecatu
Kaart
Jl. Pantai Padang-Padang No 68, Pecatu, Bali, 80361

In de buurt

  • Iemand staat op een rots met een surfplank, uitkijkend over een strand met een rotsachtige klif en een brug.
    Suluban-strand
    3 min. wandelen - 0.2 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en wat groen op de voorgrond.
    Thomas-strand
    6 min. rijden - 2.4 km
  • Een klif met een traditionele constructie met rieten dak erop.
    Uluwatu-tempel
    7 min. rijden - 2.6 km
  • Een klif aan de kust met een zeewering, weelderige begroeiing en kleurrijke bougainvillea bloemen.
    Uluwatu-kliffen
    7 min. rijden - 2.6 km
  • Blue Point-strand
    8 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 63 min. rijden

Restaurants

  • FEAST
    5 min. rijden
  • Drifter Surf Shop Cafe And Gallery
    4 min. rijden
  • Lolas Cantina Mexicana Uluwatu
    17 min. wandelen
  • Arabica %
    4 min. rijden
  • Artisan - Bingin
    4 min. rijden

Over deze accommodatie

Surfside Appartments & Villas

  • Resort met een chique stijl niet ver van Uluwatu-tempel
  • Surfside Appartments & Villas is niet ver van Uluwatu-kliffen en verwent gasten met dagelijks een gratis receptie, een koffiebar/café en een tuin. Met een ligging aan het strand en gratis vervoer van/naar het strand is dit resort de ideale locatie voor je zonvakantie. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een wasserij en een restaurant.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Een buitenzwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een uitgebreid ontbijt (toeslag), conciërgeservice en een 24-uurs receptie
    • Rookvrije accommodatie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • De 80 kamers bieden voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Gemeenschappelijke badkamers met douches en haardrogers
    • Balkons en dagelijkse schoonmaak

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Wifisnelheid op de kamer: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Eten en drinken

  • Dagelijks uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: IDR 175.000 per persoon
  • Dagelijks gratis welkomstreceptie
  • Een koffiebar/café
  • Een restaurant
  • Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes

Dingen om te doen

  • Buitenzwembad

Gezinsvriendelijk

  • Buitenzwembad
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Schoonmaakservice (dagelijks)
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Buiten

  • Aan het strand
  • Tuin

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Meer

  • Roken is niet toegelaten

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • Badjassen
  • Douche
  • Gemeenschappelijke badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv van 42 inch

Meer

  • Airconditioning
  • Kluis

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer IDR 175000 per persoon

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Beschikt Surfside Appartments & Villas over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Surfside Appartments & Villas?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Surfside Appartments & Villas inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 06.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Surfside Appartments & Villas uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Surfside Appartments & Villas?

Dit resort in Pecatu ligt aan het strand, op 0,7 km van Suluban-strand en op 2,1 km van Uluwatu-tempel. Ook Blue Point-strand en Thomas-strand liggen op 2 km afstand.