Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Mona Bingin
Deze rookvrije villa beschikt over een buitenzwembad en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. De 2 villa's beschikken elk over 3 slaapkamers en beschikken elk over een eigen tuin. Het entertainment wordt verzorgd door een ledtelevisie met kabelzenders, terwijl 3 badkamers en een microgolfoven zijn voorzien voor je gemak.
Mona Bingin heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van gratis toiletartikelen en een plafondventilator. Alle bedden hebben lakens van Egyptisch katoen en luxe beddengoed. Elke ledtelevisie heeft kabelzenders. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van deze villa bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Eten en drinken
Broodrooster
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
3 privébadkamers
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Led-tv met kabelzenders
Buiten
Gazon
Comfort
Airconditioning
Plafondventilator
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
In overeenstemming met de lokale wetgeving mogen alle bezoekers tijdens de Dag van de Stilte (Nyepi) gedurende 24 uur (vanaf 06.00 uur) de accommodatie niet verlaten. De Dag van de Stilte valt normaal in maart of april (datums wijzigen elk jaar). Op die dag kan er niet ingecheckt of uitgecheckt worden. Ngurah Rai-luchthaven (Internationale luchthaven van Bali) is op de Dag van de Stilte ook gesloten.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie 1249000220096
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mona Bingin Villa
Mona Bingin Pecatu
Mona Bingin Villa Pecatu
Over deze buurt
Mona Bingin ligt in Pecatu. Winkelcentrum Beachwalk en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Bingin-strand en Padang Padang Beach. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Bali Quad Ontdekkingstochten of Finns Tennis. Bekijk onze reisgids voor Pecatu
Vandaag, 6 apr. 2026, kost een verblijf bij Mona Bingin van één nacht voor twee volwassenen op 8 apr. 2026 min. € 217, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Mona Bingin?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Mona Bingin inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Mona Bingin uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Mona Bingin?
Deze villa in Pecatu ligt op 1,2 km van Dreamland Beach en op 2,3 km van Padang Padang Beach. Ook Impossibles Beach en Bingin-strand liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen over Mona Bingin
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.