Gehele woning

Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Keuken
De huidige prijs is € 116
inclusief belastingen en toeslagen
11 mrt - 12 mrt

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Pecatu. Winkelcentrum Beachwalk en Eat Street zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Padang Padang Beach en Uluwatu-kliffen. Waterbom Bali en Circus Waterpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pecatu
Meer vakantiehuizen in Pecatu
Kaart
South Kuta, Bali

In de buurt

  • Travelling Bali in March. Magical place!
    Thomas-strand
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • This photo symbolizes so much to me of what surfing is about. Discovering hidden beaches, rising up with the first sun light of the day and getting excited about meeting the element where everything comes from.
    Suluban-strand
    14 min. wandelen - 1.0 km
  • Padang Padang Beach
    Padang Padang Beach
    19 min. wandelen - 1.5 km
  • Blue Point-strand
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Pemutih Beach
    5 min. rijden - 3.3 km

Lokaal vervoer

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 59 min. rijden

Restaurants

  • Single Fin
    12 min. wandelen
  • Lolas Cantina Mexicana Uluwatu
    8 min. wandelen
  • district 6
    1 min. wandelen
  • Suka Espresso
    3 min. wandelen
  • Tabu Supper Club
    2 min. wandelen

Over deze accommodatie

Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach

Vakantiehuis vlak bij Uluwatu-tempel
Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach bevindt zich niet ver van Padang Padang Beach en heeft veel te bieden. Ga het net op via wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach hebben leuke bijkomstigheden zoals privézwembaden en airconditioning, naast voorzieningen zoals eettafels en wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Keukens met koelkasten, broodroosters en kookplaten
  • Balkons, kookgerei, borden en bestek en koffiezetapparaten/waterkokers

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Accommodatie ook bekend onder de naam

490886

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach?

Vandaag, 1 mrt. 2026, kost een verblijf bij Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. 116.30, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Waar staat Jellyfish R 2BR for Group,5 Min to Thomas Beach?

Dit vakantiehuis in Pecatu ligt op 2 km afstand van Thomas-strand en Padang Padang Beach. Uluwatu-tempel ligt op 2,8 km.