Domaine de Bel Ebat offers a peaceful, green setting (1h from Paris)
Bed & breakfast in Paucourt
Fotogalerie voor Domaine de Bel Ebat offers a peaceful, green setting (1h from Paris)





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 870
inclusief belastingen en toeslagen
11 feb - 12 feb
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Paucourt, Loiret
In de buurt
- Domaine de Vaugouard Golf9 min. rijden - 10.3 km
- Musee Girodet9 min. rijden - 6.9 km
- Closiersmeer9 min. rijden - 6.9 km
- Pralinemarkt10 min. rijden - 7.2 km
- Toeristenbureau van de Agglomeratie Montargis10 min. rijden - 7.2 km
Lokaal vervoer
- Station Montargis - 10 min. rijden
Restaurants
- Tankiu Sakura8 min. rijden
- Sushi Love9 min. rijden
- Quick9 min. rijden
- McDonald's8 min. rijden
- La Riviera9 min. rijden
Over deze accommodatie
Domaine de Bel Ebat offers a peaceful, green setting (1h from Paris)
Gelijkaardige accommodaties

Chez Julie
Chez Julie
- Airconditioning
- Parking beschikbaar
- Microgolfoven
De prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
11 feb - 12 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 50 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.








