Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool
Deze rookvrije villa beschikt over een wasserij. Deze villa beschikt over een privézwembad en een open haard, naast 6 badkamers en een wasmachine. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een privézwembad en een open haard. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.
Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en een haardroger. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Strandstoelen
Zwembad/spa
Privézwembad
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
6 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Eettafel
Houtkachel
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Tuinmeubels
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de jachthaven
Dicht bij de zee
Dingen om te doen
Motorbootverhuur in de buurt
Parasailing in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Gelijkaardige accommodaties
1 Apartment Pietralba with swimming pool / 15mn SEA
pietralba
1 Apartment Pietralba with swimming pool / 15mn SEA
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Pool ohne Absicherung, das Grundstück hat Treppen
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze villa ligt vlak bij het strand in Patrimonio. Bezoek Bastia Vieux Port (haven) en Saint-Florent Marina als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Étang de Biguglia en Stranden van Corsica. Parasailing, windsurfen en motorbootvaren, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Patrimonio
Beschikt Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool?
Deze villa ligt bij de zee, op 3 km van Stranden van Corsica en op 3,7 km van Plage de Saint-Florent. Ook Plage de Farinole en Kerk van St-Martin liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Magnificent sea view St.Florent 2 individual houses with many terraces and pool