Fabhotel Raj Niwas ligt in het stadscentrum en vlak bij de luchthaven in Patna. Bezoek Martyr's Memorial en Golghar, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Buddha Smriti Park en Ghandi Maidan. Funtasia Island Water Park en Phulwari Sharif zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Patna
Ward No 32, Changer Under Ground, Pul, Changer More, Kankarbagh, Patna, Bihar, 800020
In de buurt
ISKCON Temple Patna
9 min. rijden - 4.6 km
Moin-Ul-Haq-stadion
9 min. rijden - 4.7 km
Pathar Masjid
11 min. rijden - 4.6 km
Buddha Smriti Park
12 min. rijden - 3.9 km
Patna Museum
13 min. rijden - 5.3 km
Lokaal vervoer
Ramgovindsingh Mahuli Halt Station - 11 min. rijden
Patna (PAT) - 24 min. rijden
Restaurants
Costa Coffee
4 min. rijden
Pizza Hut
3 min. rijden
Café Coffee Day
4 min. rijden
Basant Vihar
5 min. rijden
Elevens
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Fabhotel Raj Niwas
Hotel in de zakenwijk
Fabhotel Raj Niwas biedt onder andere dagelijks een gratis receptie en een businesscentrum. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een kluis bij de receptie en een feestzaal
Geldautomaat/bankservice en een 24-uurs receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Fabhotel Raj Niwas bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Fabhotel Raj Niwas inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Fabhotel Raj Niwas uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Fabhotel Raj Niwas?
Dit hotel ligt in het centrum van Patna, op 5 km afstand van Buddha Smriti Park, Pathar Masjid en Devi Temple. Ook ISKCON Temple Patna en Folk Art Museum liggen op 5 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.