Les Neus ligt in Pas de la Casa. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sant Joan de Caselles en Reservaat Meritxell. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Caldea Spa en Les Abelletes Meer Route. Palau de Gel en Escaldes-Engordany Kunstcentrum (CAEE) zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pas de la Casa
C/ Compte de Foix, 2, Pas de la Casa, Encamp, AD200
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Les Neus inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Waar staat Les Neus?
Dit hotel in Pas de la Casa ligt vlak bij Les Abelletes Meer Route, Resort Pas de la Casa en Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën. Ook TSF2 Coll Blanc-skilift en TSF4 Solana-skilift liggen op 10 minuten wandelen.