Frontera Blanca 3000 Apts ligt in een landelijke omgeving en aan het wandelpad langs de rivier in Pas de la Casa. Caldea Spa en Resort Pas de la Casa zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Palau de Gel en Escaldes-Engordany Kunstcentrum (CAEE) bezoeken. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skipistes. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of snowtuben. Bekijk onze reisgids voor Pas de la Casa
Avda d'Encamp 39 local 4, Pas de la Casa, Encamp, AD100
In de buurt
Resort Pas de la Casa
1 min. wandelen - 0.0 km
TSD4 Pas De La Casa-skilift
1 min. wandelen - 0.0 km
TSF4 Solana-skilift
2 min. wandelen - 0.2 km
TSF2 Coll Blanc-skilift
2 min. wandelen - 0.2 km
TSF2 Coll Dels Isards-skilift
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station L'Hospitalet-près-l'Andorre - 22 min. rijden
La Seu d'Urgell (LEU) - 88 min. rijden
Restaurants
Popeyes
5 min. wandelen
Croissant Express
4 min. wandelen
Les Delices
4 min. wandelen
La Terrasse
2 min. wandelen
Restaurant Chez Paulo
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Frontera Blanca 3000 Apts
Geniet bij Frontera Blanca 3000 Apts van rechtstreekse toegang tot de skipiste. Extra voorzieningen zijn een skiopslagruimte en een skipasservice. Elk aparthotel beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een koelkast en een microgolfoven voor nog meer comfort zorgen. Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Frontera Blanca 3000 Apts heeft 50 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is uitgerust met een bad/douchecombinatie met een diep bad, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Pas de la Casa is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 36 inch heeft digitale zenders. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit toegang tot de piste en gratis fietsen.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 24 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 11 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Gezinsvriendelijk
Kinderspelletjes
Kinderstoel
Kitchenette
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 36 inch met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
2 huisdieren in totaal
Toeslag: EUR 42 per accommodatie per verblijf
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Borgsom: EUR 42 per verblijf
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Handgreep naast het toilet
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Toegankelijkheidsvoorzieningen in de kamer
Verhoogd toilet
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Geldautomaat
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Meertalig personeel
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de rivierpromenade
In de bergen
Near the boardwalk/promenade
Op het platteland
Dingen om te doen
Bingo
Gratis fietsenverhuur
Mountainbiken
Ski-opslag
Skiën
Skilessen
Skiliftprivileges
Skipassen
Skiverhuur
Sleeën
Snowboarden
Toegang tot skipiste
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Sneeuwschoenwandelen in de buurt
Sneeuwscooteren in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
50 units
6 etages
7 gebouwen
Gebouwd in 1982
Gratis fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.30 uur en 13.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 08.00 uur en 20.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 42 per accommodatie, per verblijf, naast een borgsom van EUR 42 per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 200 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.57 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 11.00 per dag
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 24 per dag (op 50 meter afstand)
Borgsom voor huisdieren: EUR 42 per verblijf
Toeslag voor huisdieren: EUR 42 per accommodatie, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie NRT: L-703994-T Número de registro EGHUT: 916013
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apartamentos Frontera Blanca
Apartamentos Frontera Blanca Apartment
Apartamentos Frontera Blanca Apartment Pas De La Casa
Apartamentos Frontera Blanca Pas De La Casa
Frontera Blanca
Apartamentos Frontera Blanca
Frontera Blanca 3000 Apts Aparthotel
Frontera Blanca 3000 Apts Pas de la Casa
Frontera Blanca 3000 Apts Aparthotel Pas de la Casa
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Frontera Blanca 3000 Apts?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een borgsom van EUR 42 per verblijf en een toeslag van EUR 42 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 11.00 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Frontera Blanca 3000 Apts inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Frontera Blanca 3000 Apts uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Frontera Blanca 3000 Apts een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Frontera Blanca 3000 Apts?
Dit aparthotel in Pas de la Casa biedt rechtstreeks toegang tot de pistes en ligt in de bergen, op 5 minuten wandelen van Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën, TSF2 Coll Blanc-skilift en TSD6 Font Negre-skilift. Resort Pas de la Casa en TSD4 Pas De La Casa-skilift liggen op enkele stappen afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Frontera Blanca 3000 Apts
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,0
Netheid
8,6
Locatie
7,4
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
4
Gastenscore: 8 - Goed. 5 van 14 beoordelingen
8 - Goed
5
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 14 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sonia
Reisde met familie
9 mrt 2020
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sonia
7 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
PILAR
Reisde met familie
5 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Muy limpio, acogedor, unas vistas preciosas a las pistas de ski.
Ha sido una estancia muy buena, volveremos el año que viene sin duda!!!
PILAR
5 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Ariel
Reisde met familie
3 mrt 2020
Positief: Netheid
Good value next to the chairlift
Right next to the chairlift and site office, with a large variety of restaurants and ski rental shops within the building complex. The room was just sufficient for us (2 adults and 2 kids) - the room on the top floor was nice with a separate bed in the attic. Reasonably quiet, as we asked, but rather noisy from 8pm until midnight. Staff could be more friendly (though they were efficient). Ask for parking arrangements in advance...
Ariel
6 nachten verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Alison
12 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Alison
7 nachten verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Pedro
26 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vacas entre vacas
La estancia muy buena. Entorno local excelente rodeado de naturaleza,montañas y aire fresco. Alojamiento con todo tipo de servicios. Para repetir.
Pedro
4 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
jose
1 mrt 2019
Positief: Personeel en service
Emplacement idéal
jose
5 nachten verbleven in februari 2019
6/10 – Redelijk
Stuart
27 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service
Stuart
5 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
Allan
4 mrt 2018
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Meget fornøyde.
Vi var fire stk som bestilte et rom til 4-5 personer. Dette var både lurt og behagelig da vi hadde mer enn nok plass. Leiligheten hadde ellers alt vi trengte (kunne dog hatt flere skap/hyller til klær e.l).Beliggenheten var svært bra. Vi hadde skiheis på andre siden av veien, restaurant i første etasje og matbutikk 30 meter unna. Hele turen var stort sett veldig bra. Vi var riktignok noe forundret over prisen på heiskort (260 euro for 6 dagers kort). Vi har reist mye i alpene, men aldri betalt så mye som her i Andorra; noe som også er litt merkelig ettersom det ikke finnes gondoler, varme i setene eller vindstoppere. Ellers alt bra.
Allan
7 nachten verbleven in februari 2018
8/10 – Goed
Jordi
13 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Jordi
3 nachten verbleven in december 2017
6/10 – Redelijk
Yoann
24 jan 2017
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
dommage d'avoir un accueil aussi déplorable car l'hotel est idéalement situé pour les skieurs..
Yoann
6/10 – Redelijk
Goran, Göteborg
1 mrt 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Ok hotell nära skidbackar
Vi var fyra pers som åkte skidor. Lgh var inte i en bra skick men vi brydde oss inte så mycket.
Goran
8/10 – Goed
FRANCOIS, Bretagne
29 dec 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
noel à la montagne
A Andorre ( pas de la case ) la semaine de noel,appartement duplex avc mezzanine, correct et fonctionnel, personnels accueillants, souriants et serviables.
Location du matériels de ski sur place, pratique, en critique je dirais qu'il manque une piscine et les parkings sont exigues pour une grosse berline
FRANCOIS
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
24 feb 2014
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Situación ideal. Bruit de voisins
Bon emplacement et chambre acceptable. Par contre, aucun control sur le Bruit imsuportable des voisins de étage au dessous.
Geverifieerde reiziger
2/10 – Ontzettend slecht
Fernando, Madrid
1 jan 2014
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Capacidad engañosa
Se nos vendio un apartamento para 6 personas y cuando llegamos nos encontramos un apartamento enano de solo 4 personas con dos camas supletorias que ocupaban todo el salon. Ese apartamento no se puede vender como para 6.