Sunrise Paros by Mr and Mrs White ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Paros. Haven van Parikia en Poort van Naxos zijn zeker een bezoekje waard als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kun je Agios Georgios-strand verkennen. Aqua Paros - Water Park en Waterpark Aqua Fun zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Paros
Profotis Ilias Area, Naousa, Paros, 84401
In de buurt
Haven van Naoussa
7 min. wandelen - 0.6 km
Agios Dimitrios Strand
7 min. wandelen - 0.6 km
Moraitis-wijnmakerij
7 min. wandelen - 0.6 km
Piperi-strand
10 min. wandelen - 0.9 km
Agioi Anargyroi Beach
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Parikia (PAS-Nationale luchthaven Paros) - 33 min. rijden
Restaurants
Pita Frank
7 min. wandelen
Marmitta
3 min. wandelen
Παραδοσιακό
7 min. wandelen
Kosmos
7 min. wandelen
Medusa
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Sunrise Paros by Mr and Mrs White
Hotel in het stadscentrum
Overweeg een verblijf bij Sunrise Paros by Mr and Mrs White en geniet van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Sunrise Paros by Mr and Mrs White bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv van 22 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 11.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 20.00 uur
Veelgestelde vragen
Beschikt Sunrise Paros by Mr and Mrs White over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 20.00 uur geopend.
Zijn huisdieren welkom bij Sunrise Paros by Mr and Mrs White?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Sunrise Paros by Mr and Mrs White inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Sunrise Paros by Mr and Mrs White uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Sunrise Paros by Mr and Mrs White?
Dit hotel ligt in het centrum van Paros, op 10 minuten wandelen van Folkloremuseum, Agios Dimitrios Strand en Haven van Naoussa. Ook Moraitis-wijnmakerij en Agioi Anargyroi Beach liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Sunrise Paros by Mr and Mrs White
7,6
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
7,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 12 van 36 beoordelingen
10 - Uitstekend
12
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 36 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 36 beoordelingen
6 - Redelijk
4
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 36 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 36 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Kiera
17 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel was clean and location was perfect! The rooms are small (especially the bathroom) but that is reflected in the price.
6 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Athena
30 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I liked the location close to the center of naousa. I loved the hotel. Very clean, nice pool and the staff and hostess very nice and accommodating! Helped us greatly in securing a taxi!
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stephanie
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gorgeous hotel walking distance to local cafes and the port. Dora was so hospitable and welcoming - even surprising us with a free upgrade and wine to celebrate our Honeymoon. Beautiful views from the pool and has parking space. Highly recommend!
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Kevin
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
5 min walk from harbour. Close to tons of good shopping and restaurants but far enough to be quiet at night.
9 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Rhys
6 jul 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Harry, the main member of staff we met during our stay was a gem! So helpful; and friendly whenever we needed it. He went above and beyond. The property is in very close proximity to the bus station and a short walk into town. Our room itself was very basic and a bit battered, but you get what you pay for.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Valerio
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Rooms are very small, hot shower didn’t work properly.
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
isabelle
31 jul 2025
Negatief: Netheid, comfort kamer
Très vieillot
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Louise
25 aug 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
The bathroom in the sea view studio was not what was advertised. The shower was just a shower hose (which hung over the taps when not in use) and the shower curtain was short and dirty. For the price of this room, it was not up to standard.
The hotel location was great and hotel overall was ok.
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Chanel
25 mei 2023
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Awful. The room felt very old and had an awful mouldy smell to it and felt unclean. Shower was dirty and paint had all chipped, so it looked very outdated. Bed felt like sleeping on a rock.
Wifi was crap.
Wouldnt recommend.
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Tiago Augusto
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Photos pas en accord avec la réalité
Le staff est très accueillant et bienveillant... La localisation aussi très bien ! Assez proche du centre-ville 5 minutes de marche, mais assez loin pour être épargné du bruit. Les places de parking sont assez bien.
Le souci pour nous c'était le fait que la réalité du lieu et les photos sur le site de reservation ne sont pas du tout en accord ! L'hôtel est un peu vieillot et les chambres sont aussi plutôt vieilles.
Les photos qu'on voit de la piscine et des chambres sont comme nous l'a dit le responsable de l'appartement renouvelés haute gamme qu'ils ont. Les autres chambres sont pas du tout dans le même état... Quand on est venus leur parler, on nous a dit que c'était parce que l'hotel aller fermer pour l'hiver. Mais même si notre chambre était nettoyée tout les jours... Les lits sont très vieux, la salle de bain est très vieille, les rideaux sont vieux cassant...
Enfin, on s'est sentis arnaqués ! Parce que les photos qu'on voit sur le site ne sont vraiment VRAIMENT pas en accord avec la réalité !
5 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anita
23 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Hotelanlage schon etwas in die Jahre gekommen, aber ok. Zimmer schön sauber, Bad ok, WC könnte erneuert werden. Nespressomaschine aufn Zimmer sehr angenehm. Ausblick von Zimmer leider nicht so schön. Pool leider kleiner als auf Fotos, aber noch ok zum schwimmen. Lage um zu Fuß Naoussa zu erkunden sehr gut. Ebenso um mit dem Bus die Insel zu erkunden.
2 nachten verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Andrea
30 sep 2022
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Altes schmutziges Bad, schmuddeliges Bett
2 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerde beoordeling
2/10 – Verschrikkelijk
Iason
28 jul 2022
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
More of a hostel than a hotel. Lot of loud teenagers up ALL night, so if you looking for a place to relax or a family spot, not the best spot for you.
Bathrooms are not great at all with moldy shower curtains and toiletries were strange powder tablets... tablet shampoo and body wash. Cheeped out on the toiletries options here and not a cheap hotel stay.
Beds and amenities are dated and not too comfortable.
Photos are clearly from some time ago and the place needs a little TLC.
If you looking to relax or have a family, not the place, if you're 18-20something, looking to party and don't mind skipping the standard luxuries, then probably an ok spot to stay as a group.
3 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Hannah
24 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
wonderful stay, staff was super nice and helpful
2 nachten verbleven in juli 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Rosalba
3 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo
Ottima posizione vicino capolinea bus vicino al centro .. bella camera fornita anche di cucina se si vuole .. piscina e molto disponibile per ogni esigenza .. ci ritornerò sicuramente
9 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Federica
17 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un ringraziamento speciale a Harry che lavora nella reception. Super disponibile, ragazzi così ne ho incontrati pochi nella mia vita. Grande lavoratore e persona educata.
10 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
12 aug 2021
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Établissent de mauvaise qualité :
1 - Chambre petite et vieillot
2 - literie horrible (On sent les ressort )
3 - Prix excessif pour une haute saison
4 - Pas d’eau chaude heureusement qu’il fait chaud
5 - Climatisation de voiture
6 - Bruit assourdissant du frigo (Difficile de s’endormir )
7 - Petit déjeuner dans une boîte d’une boulangerie mais à vérifié.
8 - Piscine mal entretenu et sale
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
2 aug 2021
Positief: Netheid
Not fully renovated
The room has nothing to do with the photos.. Maybe it's time to renovate all rooms and not just some of them.
The pool is not that big.
The airco was old.
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 jul 2021
Positief: Personeel en service
Good location
3 nachten verbleven in juli 2021
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A short walk from the main centre of Naousa. Great that it has a pool for those afternoons when you’ve had enough of beaches.
Lovely and friendly staff.
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
14 aug 2019
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We were moved to a different property without prior notice. The booked 2 bedroom 2 bathroom apartment was no longer available! We got 1 bedroom 1 bathroom apartment for 4 adults...no hot water after noon!
The only highlight of the whole ordeal was the fantastic cleaning staff.
4 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lopes hugo miguel
7 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hôtel simple et chaleureux
Le séjour sur l'île de Paros dans le petit hôtel appartement du Sunrise c est bien passé dans l ensemble. L'hôtel est très bien positionné par rapport au sublime petit village de Naousa. Malheureusement la position du lit face à la climatisation à causer quelques petits inconfort. Et la piscine n était pas utilisable pendant notre séjour. Le personnel est excellent, très aimable et professionnel. Un rapport qualité prix service satisfaisant.
2 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christine
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Absolutely wonderful and well situated
3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Simon
19 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely hotel with lovely staff.
Lovely staff. Our room had a kitchen/diner, which as really useful. Lots of chairs and tables outside to relax on. Wi-Fi was not so good, but acceptable. Short walk to Naousa centre, which is really lovely. Breakfast was good and onsite parking is available.
4 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Périne
8 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Calme et bien situé
Très bien situé, calme, proche du port, restaurants et boutiques. Accueil chaleureux.