Gehele woning·Particuliere eigenaar

Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Keuken

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski bevindt zich in Kimball Junction, een wijk in Park City, en ligt naast een golfbaan en in de bergen. Bergresort Park City en Resort Deer Valley zijn zeker een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Als je liever wat gaat shoppen, kan dat bij Main Street. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Snyderville Basin Recreation Center of Olympisch park van Utah. Bekijk onze reisgids voor Park City
Meer vakantiehuizen in Park City
Kaart
PARK CITY, UT

In de buurt

  • Olympisch park van Utah
    Olympisch park van Utah
    3 min. rijden - 2.9 km
  • Redstone
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Swaner Preserve and EcoCenter
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Snyderville Basin Recreation Center
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Tanger Outlet Center
    19 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Salt Lake City (SLC) - 38 min. rijden

Restaurants

  • Vessel Kitchen
    8 min. wandelen
  • McDonald's
    11 min. wandelen
  • Smith's Fuel Center
    7 min. wandelen
  • Five Guys
    5 min. wandelen
  • Starbucks
    7 min. wandelen

Over deze accommodatie

Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski

  • Accommodatie vlak bij Bergresort Park City
  • Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski biedt onder andere een aangrenzende golfbaan en een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • 2 badkamers met douches en badkuipen of douches
    • Balkons, keukens en verwarming

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No pets. No parties. No ski boots inside condo. Store boots/gear in garage. Outdoor shoes in tray or bottom of downstairs garage stairs.

Load dishwasher. Take trash/recycling to bins across street. Lock doors/windows.

When you check out: winter set thermostat heat lock at 50°F. Summer keep AC off.

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Ultra Clean, top floor, sleep 6, Park City/Kimball Junction, 10 minutes to ski?

Deze sportieve accommodatie ligt in Kimball Junction, op 10 minuten wandelen van Redstone, Swaner Preserve and EcoCenter en Snyderville Basin Recreation Center. Ook Tanger Outlet Center en Olympisch park van Utah liggen op 3 km afstand.