Filoxenia Sea & View ligt in een landelijke omgeving en aan het wandelpad langs de rivier in Parga. Bezoek Anthousa Castle, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Anthousa-waterval en Strand van Valtos. Bekijk onze reisgids voor Parga
Preveza (PVK-Nationale luchthaven Aktion) - 75 min. rijden
Restaurants
Taverna Andreas
4 min. rijden
Ammos beach bar
6 min. rijden
MED
3 min. rijden
Kamini Bar
4 min. rijden
Avocado Cocktail Bar
4 min. rijden
Over deze accommodatie
Filoxenia Sea & View
Pension met een chique stijl niet ver van Strand van Valtos
Filoxenia Sea & View bevindt zich dicht bij Anthousa-waterval en Anthousa Castle en biedt een poolbar, een terras en een tuin. Gratis wifi in de kamer, een bibliotheek en een wasserij zijn beschikbaar voor alle gasten.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met gratis cabana's, ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Snelle uitcheckservice, snelle incheckservice en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen, donsdekens en zetelbedden
Badkamers met regendouches en haardrogers
Balkons of terrassen, keukens en grote koelkasten/vriezers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.30 uur: EUR 8 per persoon
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Bibliotheek
Seizoensgebonden buitenzwembad
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de rivierpromenade
Gratis zwembadcabana's
In de bergen
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
4 etages
Aparte rookruimtes
Gebouwd in 2007
Klamboes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Slaapbank
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Flatscreen-tv van 19 inch
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Grote koelkast/diepvriezer
Keuken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Meer
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Toegang via buitengalerij
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de veerbootterminal en de luchthaven (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je vooraf contact op te nemen met de accommodatie om de check-in te regelen.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Er worden van april tot juni geen kinderen tot 10 in deze accommodatie toegelaten. Gedurende de rest van het jaar zijn kinderen welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 8 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 20 per persoon (retour)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Van april tot juni worden kinderen t/m 10 jaar niet toegelaten.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Filoxenia Sea View
Filoxenia Sea View Apartment
Filoxenia Sea View Apartment Parga
Filoxenia Sea View Parga
Filoxenia Sea View
Filoxenia Sea & View Parga
Filoxenia Sea & View Guesthouse
Filoxenia Sea & View Guesthouse Parga
Veelgestelde vragen
Beschikt Filoxenia Sea & View over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Filoxenia Sea & View?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Filoxenia Sea & View inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Filoxenia Sea & View uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Filoxenia Sea & View een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 20 per persoon.
Waar staat Filoxenia Sea & View?
Dit pension ligt aan het wandelpad langs de rivier, op 2 km afstand van Anthousa-waterval en Anthousa Castle. Strand van Valtos ligt op 2,6 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Filoxenia Sea & View
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
9,0
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 11 beoordelingen
10 - Uitstekend
7
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 11 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 11 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 11 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 11 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Johanna
3 aug 2016
Negatief: Netheid, comfort kamer
Prima plek voor een paar mooie dagen
Het schijnt vrij standaard te zijn dat het sanitaire gebeuren een niet prettige lucht verspreid . Tenminste aan de kust.
Neem een spuitbus met je favoriete geur mee spuit en ga daarna naar binnen. Doe daar wat je moet doen en
het valt best mee. Spuit nog een keer na en sluit direct de deur.
Verder is het een prima plek voor een paar mooie dagen in epirus.
Want er us zat te doen
Johanna
2/10 – Ontzettend slecht
Muje
24 jul 2022
Muje
7 nachten verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Anne
25 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Anne
7 nachten verbleven in juli 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
18 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ωραίο σημείο. Απόλυτα χαλαρωτικη θέα που απλωνεται στην ευρύτερη περιοχή της Παργας. Καθαρα και προσεγμένα δωμάτια.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Nina & Vassili, Dusseldorf, Germany
6 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schönes ruhiges Hotel mit sehr schönen Ausblick
Schönes Hotel zum entspannen und erholen. Etwas von Parga abgelegen aber eher positiv, da man gut abschalten kann.
Sehr sauber, excellentes Frühstück und ein sehr freundliches, hilfsbereite Hotelpersonal! Anfahrt ist etwas herausfordernd, da enge Straßen aber das ist in der Gegend Parga so :-)
Pool gepflegt und immer nach jedem langen Meerbesuch eine willkommene Entspannung.
Nina & Vassili
5 nachten verbleven in juli 2017
8/10 – Goed
Lynn, Mayville, WI
24 feb 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good stay with a few hiccups
The owner was very nice and even helped us when our car got stuck on the way. The stay was fine, but i had a hard time getting access to the wifi and we had an issue with the fire alarm though that was gently our fault. I would highly recommend this place to anyone interested in the parga area.
Lynn
10/10 – Uitstekend
Cristian , Bucharest, Romania
23 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Clean, quite and comfortable
Beautiful views from our room, very good food, excellent staff..Thank you Cristina and Vasili for your hospitality and generosity!!! Recommend!!
Cristian
10/10 – Uitstekend
Anne Marie, F06650
18 jun 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bel endroit.
Motard de passage.
Bel endroit, calme, jolie vue mer.
Bien entretenu et décoré avec goût.
Studio confortable.
Très bon accueil de Cristina.
Anne Marie
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 sep 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
buen hotel de montaña
si buscas alejarte del turismo masivo en una bonita zona, este hotel lo recomiendo por tener un buen servicio y las instalaciones nuevas y limpias. sobre la montaña, con vista magnífica, anfitriones amables, y buen desayuno. Está un poco escondido, pero vale la pena rondar por sus alrededores
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Mary
22 jul 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mary
10/10 – Uitstekend
Robert & Carol, Manchester
13 mrt 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
In the Heart of Village Life
Christine & Vasils showed Greek hospitality at its best. Had a lovely 4 day stay at their Aparments in the heart of Anthousa Village. Would definitely stay again, especially in the summertime when the swimming pool is in use.