Gehele woning·Particuliere eigenaar

Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore

Fotogalerie voor Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore

2 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi, beddengoed
Interieur
Exterieur
Interieur
Interieur

Gehele woning

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij en barbecues. Dit vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Het meubilair in elke kamer bestaat uit zetelbedden en eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)). Elke kamer is voorzien van smart-tv.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad of douche

Woonruimtes

  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Opmerking van de gastheer/-vrouw: somente de pequeno porte, e com solicitação

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Portal das Artes, een wijk in Paraty. Bezoek culturele hoogtepunten Poppentheater en Museu Forte Defensor Perpetuo. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Paraty jachthaven en Cachaça Maria Izabel. Bekijk onze reisgids voor Paraty
Meer vakantiehuizen in Paraty
Kaart
Portal de Paraty Paraty, RJ

In de buurt

  • Igreja de Nossa Senhora das Dores inclusief een meer of poel, nachtleven en een klein stadje of dorpje
    Igreja de Nossa Senhora das Dores
    2 min. rijden - 2.2 km
  • Igreja Matriz de Nossa Senhora dos Remédios inclusief een baai of haven
    Igreja Matriz de Nossa Senhora dos Remédios
    3 min. rijden - 2.6 km
  • Praia do Pontal inclusief een zandstrand en algemene kustgezichten
    Praia do Pontal
    3 min. rijden - 2.6 km
  • Casa da Cultura bevat een klein stadje of dorpje en ook een klein groepje mensen
    Casa da Cultura
    3 min. rijden - 2.9 km
  • Praia do Jabaquara
    3 min. rijden - 2.2 km

Restaurants

  • Maiyê
    19 min. wandelen
  • Restaurante do Dadico
    5 min. rijden
  • Cafe Blend
    4 min. rijden
  • Restaurante Paraty
    4 min. rijden
  • Vila Margarida
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore?

Dit vakantiehuis ligt in Portal das Artes, op 3 km afstand van Igreja de Nossa Senhora das Dores, Poppentheater en Igreja Matriz de Nossa Senhora dos Remédios. Ook Praia do Pontal en Matriz plein liggen op 3 km afstand.

Beoordelingen over Casa Margarida Perto do Centro e Sesc Cabore