Huis in Pals heeft 3 slaapkamer(s) en capaciteit voor 6 personen.
Accommodatie van 83 m².
Het bevindt zich op 300 m van de golfbaan, 500 m van de supermarkt, 900 m van het zandstrand en aan zee.
Het beschikt over tuin, tuinmeubilair, terras, open haard, strijkijzer, balkon, gemeenschappelijk zwembad, parkeerplaats in de open lucht in hetzelfde gebouw, 1 televisie.
De Amerikaanse keuken, elektrisch, is uitgerust met koelkast, magnetron, oven, vriezer, wasmachine, vaatwasser, servies/bestek, keukengereedschap, koffiezetapparaat en broodrooster.
De lakens zijn inbegrepen in de huurprijs. Indien gewenst, kunt u ook handdoeken toevoegen bij het maken van de reservering tegen een prijs van 4€ per persoon.
deze chalet ligt in Pals. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Platja de Pals en El Grau Beach. Daarnaast kun je ook Museu de la Mediterrània en Museu de la Pesca bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Ses Negres en Medes Eilanden Marienreservaat zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Pals
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij PIVERD DEL GOLF 10 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij PIVERD DEL GOLF 10 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat PIVERD DEL GOLF 10?
Deze chalet in Pals ligt op 2 km afstand van El Grau Beach, Platja de Pals en Club Tennis Pals. Ook Playa de la Gola del Ter en Mas Pinell Strand liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over PIVERD DEL GOLF 10
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
Ludgera
17 jul 2025
Urlaub in Piverd de Golf
Schöne Gartenanlage, sehr ruhig, schöner Pool. Kein Schnick schnack. Kein Cluburlaub. Genau was wir suchten.
Gartenstühle, Tisch für unten, Liegen wären schön