Aparthotel Golf Beach ligt vlak bij het strand in Pals. Castell de Begur en Kasteel van Montgrí zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Platja de Pals en Playa Aiguablava. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Club Tennis Pals. Kies voor waterpret zoals snorkelen of windsurfen of beleef avonturen zoals paardrijden en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Pals
Avinguda de la Mediterrània, 344, GIV-6502, km 4, Pals, Girona, 17256
In de buurt
Platja de Sa Riera
3 min. rijden - 2.1 km
Club Tennis Pals
2 min. wandelen - 0.2 km
Platja de Pals
11 min. wandelen - 1.0 km
Platja de L'Illa Roja
3 min. rijden - 2.1 km
Golf Platja de Pals
7 min. rijden - 3.8 km
Lokaal vervoer
Station Flaça - 25 min. rijden
Gerona (GRO-Costa Brava) - 58 min. rijden
Restaurants
R. Liberty Beach Club
8 min. rijden
Sidral
16 min. wandelen
Sol i Mar
17 min. wandelen
Restaurante Playa Brava
7 min. rijden
Hostal Ses Negres
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Aparthotel Golf Beach
Dit aparthotel beschikt niet alleen een snackbar/deli, maar ook een kinderzwembad en een wasserij. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook hulp bij uitstappen/tickets, een tuin en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Elk aparthotel bevat een kitchenette met een kookplaat en microgolfoven, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Je vindt er tevens een telefoon en een strijkplank/strijkijzer. Beperkte schoonmaakservice.
Aparthotel Golf Beach heeft 118 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Alle kamers in dit aparthotel met 3 sterren hebben kitchenettes met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad/douchecombinatie.
In dit aparthotel in Pals is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie van 26 inch heeft satellietzenders. Alleen op werkdagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een kinderzwembad.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Autoverhuur
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Gezinsvriendelijk
Babybed: EUR 8 per dag
Kinderspeelgoed
Kinderspelletjes
Kinderzwembad
Speelplaats
Kitchenette
Bakplaat
Diepvriezer
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Snackbar/delicatessenwinkel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Gemeenschappelijke woonkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 26 inch met satellietzenders
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Vergaderruimtes
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Aanzoek-/romantische pakketten
Bagageopslag
Geldautomaat
Huishoudservice (alleen op werkdagen)
Hulp met excursies en tickets
Kluisje (toeslag)
Meertalig personeel
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Uitgelichte locatiekenmerken
Near the boardwalk/promenade
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Kinderzwembad
Minigolf
Parkeerplaats voor fietsen
Golfbaan in de buurt
Golflessen in de buurt
Paardrijden in de buurt
Segwayverhuur/-tours in de buurt
Snorkelen in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Zeilen in de buurt
Zwemmogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Raambeveiliging
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
118 units
3 etages
Fietsenverhuur
Gebouwd in 1989
Parkeerplaats voor fietsen
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is geopend van maandag t/m zondag tussen 08.00 uur en middernacht).
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 8.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.66 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor kamerkluis: EUR 4 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 8.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en raambeveiliging
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 22 juni tot 11 september
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Aparthotel Golf
Aparthotel Golf Beach
Aparthotel Golf Beach Aparthotel
Aparthotel Golf Beach Aparthotel Pals
Aparthotel Golf Beach Pals
Golf Beach Aparthotel
Aparthotel Golf Beach Hotel Pals
Aparthotel Golf Beach Pals, Costa Brava, Spain
Golf Beach Pals
Aparthotel Golf Beach Pals
Aparthotel Golf Beach Aparthotel
Aparthotel Golf Beach Aparthotel Pals
Veelgestelde vragen
Beschikt Aparthotel Golf Beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een kinderzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Aparthotel Golf Beach?
Vandaag, 10 mrt. 2026, kost een verblijf bij Aparthotel Golf Beach van één nacht voor twee volwassenen op 11 mrt. 2026 min. € 65, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Aparthotel Golf Beach?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Aparthotel Golf Beach inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Aparthotel Golf Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Aparthotel Golf Beach?
Dit gezinsvriendelijke aparthotel in Pals ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Club Tennis Pals en Platja de Pals. Ook Castell de Begur en Kasteel van Montgrí liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Aparthotel Golf Beach
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,4
Netheid
8,0
Locatie
8,2
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 124 van 333 beoordelingen
10 - Uitstekend
124
Gastenscore: 8 - Goed. 136 van 333 beoordelingen
8 - Goed
136
Gastenscore: 6 - Redelijk. 57 van 333 beoordelingen
6 - Redelijk
57
Gastenscore: 4 - Matig. 8 van 333 beoordelingen
4 - Matig
8
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 333 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
8
Beoordelingen
8/10 – Goed
Gijsbertus, ST.-ANNAPAROCHIE
Reisde met partner
18 feb 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Comfortable appartments and friendly reception. Good place for a summer holiday although a bit away from the beach. We stayed in the Aparthotel on our way to the south in winterseason. Not many restaurants were open and the cafeteria in the building itself closed too early for dinner. One can do self catering as there is a supermarket closeby.
Gijsbertus
1 nacht verbleven in januari 2025
6/10 – Redelijk
Jacques
23 sep 2023
Jacques
7 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Jacques
17 sep 2023
Leuk maar gedateerd Aparthotel
Van buiten af gezien een mooi aparthotel. Kamers zijn gedateerd en nodig aan renovatie toe. Douche in bad is niet meer van deze tijd. Kamers echt gehorig. Wat ook een storende factor is dat de airco’s op de balkons geplaatst zijn. Een vervelend geluid als je op je balkon zit. Heb je hem zelf niet aan dan hebben de buren hem wel aan.
Tuin met zwembaden zien er keurig verzorgd uit.
Jacques
7 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
Mohammed
19 aug 2023
Mohammed
6 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Eduard
Reisde met partner
21 apr 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima ligging. Mooie entree en tuin met zwembad. Erg schoon.
Kamers eenvoudig. Een inloop douche is nodig
Eduard
3 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Mieke
Reisde met partner
27 sep 2022
Positief: Netheid
Wij komen hier al jaren. Superior kamer is oké alleen gedateerd. Keuken is heel klein, koelkast lekt, douchen in bad is gevaarlijk, nergens een handvat waaraan je je vast kunt houden terwijl het bad glad is. Groot 2 x 2 meter bed is fantastisch, groot balkon en uitzicht op zwembad. Omgeving is prachtig, je hebt alleen een auto nodig om dat te zien want in het apart-hotel is helemaal niets te doen. Ook ‘s avonds kun je er niet eten. Spar winkel zit aan het hotel, strand is prachtig op 2 km met twee restaurants. Apart-hotel is hard aan renovatie toe!
Mieke
7 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
3 jul 2022
Positief: Netheid, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
6 dec 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie locatie en goed verblijf! Kamers waren erg ruim
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Rene
20 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rene
2 nachten verbleven in september 2018
4/10 – Matig
Ed, Den Haag
27 aug 2018
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Foutieve informatie
Wij hadden een superior kamer geboekt via internet bij expedia wat een aanbieding was.
Bij aankomst kregen wij een studio, wat ook op de papieren stond, maar niet op de boeking.
Miste heel veel wat aangeboden werd, zoals 3 zwembaden, waren er maar 2, gratis wifi, dat kon je ook op je buik schrijven dat was heel slecht. Animatie heb ik niet gezien, was ruimte genoeg! Ik was zo boos dat ik Red mijn vakantie ingeschakeld heb omdat expedia en het hotel niks kon regelen, ja een superior kamer voor flink wat geld per nacht extra, helaas maar die hadden de opnames al klaar. Hoe kan zo`n grote organisatie van deze fouten maken, het leek wel of er te veel boekingen waren voor het hotel, want meer Nederlanders waren niet tevreden.
Zie foto`s van studio voor 3 volwassenen wat niet geboekt was, kon niet eens naast mij vrouw slapen.
Ik hoop op spoedig contact van jullie kant, want het hoofdkantoor heeft mijn brief al.
Ed
14 nachten verbleven in augustus 2018
10/10 – Uitstekend
Peter
13 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Netjes Rn schoon
Netjes en schoon. Goede service
Peter
1 nacht verbleven in juni 2017
6/10 – Redelijk
Jose, Utrecht
7 sep 2014
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service
Aparthotel in mooie groene omgeving
Het hotel ligt in mooie groene omgeving met vele leuke plaatsjes en baaitjes in de nabijheid. Het zwembad en de tuin zijn zeer aangenaam. De recent gerenoveerde appartementen zien er goed uit. Maar… bij aankomst was het appartement slecht schoongemaakt. Verder is het erg gehorig vanuit de gang. Uitzicht vanuit balkon is prima. Maar let op: dat geldt alleen als je aan de achterkant van het hotel zit. Dan heb je uitzicht op tuin/zwembad. Zit je aan de voorkant dan heb je pech en kijk je op een lelijke parkeerplaats uit. Heel handig is de Spar (met vers brood) direct om de hoek.
Jose
8/10 – Goed
Berry, Beverwijk
25 jul 2014
Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid, personeel en service
Waar voor je geld
Goed hotel voor gezin met kinderen. Alle faciliteiten zijn aanwezig in de kamer om eventueel een maaltje te koken.
Berry
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 apr 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
super hotel, lekker in de buurt van alles
zeer goede hotel, goed verzorgd, goed Engels sprekende personeel en heel behulpzaam
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
29 jul 2013
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
oncomfortabele bedbank
slechte kwaliteit bedden, een bedbank die je in 2en moest trekken die geen steun gaf aan de rug. Airco doet het alleen als je de balcondeuren dicht doet, als je dan nog op het balkon moet zijn daarna, slaat hij weer af, doe je dan per ongeluk de deuren van je balkon dicht, dan kom je er niet meer in!
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
30 okt 2012
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Monique
31 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Appartement tres propre er tres bien amenage5
Monique
4 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Carlos Manuel
Reisde met een groep
5 okt 2025
Carlos Manuel
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
M
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Buen hotel
Todo impecable, los departamentos tiene lo necesario. A la piscina le pongo un 7 de 10, algo turbia el agua.
M
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Gari
Reisde met een groep
18 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Servicio muy atento
Muy bien y rapido check- in de parte de Jacinto. Muy amable y profesional
Gari
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jose Maria
Reisde met familie
6 jul 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Repetiremos para nuestra visita a la Costa Brava
Apartamento espacioso para 4 pax, con cocina equipada, un baño, piscina, restaurante y super. Bien aislado, a penas se escucha al resto de vecinos. La s personas de la recepción fueron muy amables en todo momento, y Gual que el personal del restaurante. Menú de fin de semana muy rico y a precio asequible. El arroz negro superior