Hotel Rio do Sono ligt in Plano Diretor Sul, een wijk in Palmas. Winkelcentrum Palmas en Capim Dourado Winkelcentrum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Cesamar-park en Praia da Graciosa verkennen. Bekijk onze reisgids voor Palmas
Qd 101 Sul Avenida Joaquim Teotônio Segurado CJ 01 Lote 10, Palmas, Tocantins
In de buurt
Winkelcentrum Palmas
1 min. wandelen - 0.1 km
Praça dos Girassois
2 min. wandelen - 0.2 km
Memorial Coluna Prestes
3 min. wandelen - 0.3 km
Araguaia-paleis
7 min. wandelen - 0.6 km
Cultureel centrum
17 min. wandelen - 1.5 km
Lokaal vervoer
Terminal Multimodal de Palmas - Porto Nacional Station - 28 min. rijden
Palmas (PMW-Brigadeiro Lysias Rodrigues) - 26 min. rijden
Restaurants
Burger King
4 min. wandelen
Praça de Alimentação - Palmas Shopping
4 min. wandelen
Dom Burguer
12 min. wandelen
Jacinta Buffet e Restaurante
8 min. wandelen
Dom Churrasco
6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Rio do Sono
Hotel in Plano Diretor Sul
Hotel Rio do Sono biedt onder andere gratis ontbijt en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Parkeerplaatsen ter plaatse, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een kruier/portier
Bagageopslagruimte, een lift en een 24-uurs receptie
Vergaderruimtes
Kamervoorzieningen
De 58 kamers bieden veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals roomservice.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (toeslag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt beschikbaar
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Zwembad
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Portier
Zakelijke diensten
Vergaderruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Kamervoorzieningen
Eten en drinken
Roomservice
Meer
Airconditioning
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 12.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Rio do Sono over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Tegen een toeslag zijn er parkeerplaatsen beschikbaar.
Hoe laat kan ik bij Hotel Rio do Sono inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Rio do Sono uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Rio do Sono?
Dit hotel ligt in Plano Diretor Sul, vlak bij Praça dos Girassois en Winkelcentrum Palmas. Ook Memorial Coluna Prestes en Araguaia-paleis liggen op 10 minuten wandelen.