Gehele woning·Particuliere eigenaar

Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..

Fotogalerie voor Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..

Een modern gebouw met rieten dak, terras en een cactus.
Een ruime woonkamer met een hoge plafond, grote ramen en uitzicht op de omgeving.
Een tafel met een cactusterrarium, een fles Don Julio Blanco tequila en twee glaasjes.
Een overdekt buitengebied met een zwembad, zitplaatsen en een pergola met hangende lampen.
Een bed met hemel, een houten plafond, een geweven hanglamp en een wanddecoratie van macramé.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Wasmachine
  • Sportschool
  • Parking beschikbaar
  • Barbecue
  • Open haard
De huidige prijs is € 289
18 nov - 19 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..

  • Ontdek het paradijs in het hart van de Eje Cafetero: onze boerderij wacht op je tussen weelderige heuvels en geurige koffieplantages, waar elke zonsopgang een kleurrijk schouwspel is en elke zonsondergang een symfonie van rust.
    Dompel je onder in een authentieke ervaring tijdens je verblijf in ons toevluchtsoord, waar gastvrijheid samengaat met de natuur en de kleuren van de regio. Welkom op een plek waar dromen tot leven komen tussen de bergen, de rust en het gezang van de vogeltjes.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Palestina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Grootste Koffiekopje Ter Wereld en Iglesia Nuestra Señora de las Victorias. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Cambulos Cable Vía en Villamaria Cable Vía. Centro Cultural del Café en Centrum voor Geschiedenis van Manizales zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Palestina
Meer villa's in Palestina
Kaart
palestina, Caldas

In de buurt

  • Een gebouw met een witte gevel, een bakstenen fundering en een grote, gebogen entree.
    Plaza de Toros
    45 min. rijden - 34.0 km
  • Grootste Koffiekopje Ter Wereld
    22 min. rijden - 11.9 km
  • Koffieboerderij Venecia
    30 min. rijden - 27.2 km
  • Torre de El Cable
    50 min. rijden - 44.4 km
  • Palogrande-stadion
    50 min. rijden - 44.4 km

Lokaal vervoer

  • Manizales (MZL-La Nubia) - 77 min. rijden

Restaurants

  • La Curva Santagueda
    16 min. rijden
  • El Títere Chuletas
    11 min. rijden
  • Alejandría restaurante parrilla
    14 min. rijden
  • Restaurante Tarapacá
    11 min. rijden
  • La fonda plaza
    15 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe.. over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..?

Vandaag, 7 nov. 2026, kost een verblijf bij Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe.. van één nacht voor twee volwassenen op 18 nov. 2026 min. € 289, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe.. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe.. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Espectacular en el corazón del Eje Cafetero , rodeado de montañas y cafe..?

Deze villa in Palestina ligt op 9,5 km van Grootste Koffiekopje Ter Wereld en op 20 km afstand van Koffieboerderij Venecia en Iglesia Nuestra Señora de las Victorias. Plaza de Mercado los Fundadores ligt op 19,9 km.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk