Stupor Mundi Bed and Breakfast in Politeama bevindt zich bij een winkelcentrum. Teatro Massimo en Kasteel Zisa en museum voor Islamitische kunst zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Kathedraal van Palermo en Palazzio dei Normanni. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Renzo Barbera. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals snorkelen. Bekijk onze reisgids voor Palermo
Stupor Mundi Bed and Breakfast bevindt zich dicht bij Piazza Ruggero Settimo en Museo Archeologico Regionale en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, bagageopslagruimte en meertalig personeel
Een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Pillowtopmatrassen en baby-/kinderbedden (toeslag)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: EUR 15 per persoon
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Reisgidsen
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Luxe beddengoed
Pillowtop-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
4 privébadkamers
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je speciale dieetvoorschriften of een voedselallergie hebt, dien je vooraf contact op te nemen met het hotel.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.00 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer EUR 15 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor babybed: EUR 10.00 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT082053C100000000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Stupor Mundi Bed and Breakfast?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Stupor Mundi Bed and Breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Stupor Mundi Bed and Breakfast inchecken?
Inchecken kan vanaf: 10.00 uur; inchecken kan tot: 13.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Stupor Mundi Bed and Breakfast uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Stupor Mundi Bed and Breakfast een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat Stupor Mundi Bed and Breakfast?
Deze bed & breakfast ligt in Politeama, op 10 minuten wandelen van Teatro Massimo, Piazza Ruggero Settimo en Museo Archeologico Regionale. Ook Chiesa di Santa Maria dell'Ammiraglio en Kathedraal van Palermo liggen op 2 km afstand. Station Giachery ligt op 19 minuten wandelen en naar Centraal Station Palermo is het 23 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Stupor Mundi Bed and Breakfast
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Locatie
9,8
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 62 van 84 beoordelingen
10 - Uitstekend
62
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 84 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 84 beoordelingen
6 - Redelijk
2
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 84 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 84 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Klein aber fein
Sehr zentral gelegen, klein aber fein. Der Bad war eng und es gab ein bisschen Schimmeln an den Duschewänden.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Byron
2 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This place is great except for curb appeal of the building it is in! It looks run down and not appealing first impression. But once you go inside it’s very nice and better than many hotels in the area and entire Italy frankly!
Friendly helpful staff, close proximity to temples, good eateries downstairs and FREE parking makes this a great B&B for those driving travelers to the area.
Byron
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ian
20 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastic stay!
We have just stayed here for 3 nights and what a pleasant stay! Right from the beginning the hosts were extremely accomadating, from getting in touch with us a few days before to explain the after hours check in process to outlining some personal recommendations and providing a detailed map. Breakfast was wonderful with each day having at least one new little thing to try (The almond milk and Cannoli were a favourite)
Overall cleanliness was very good and the little terrace you get was charming. Location is fantastic, a stones throw from the centre.
It can be a little noisy in the evening but to be expected given the location....the earplugs provided came in handy ha!
Thank you for a wonderful stay and a providing a lovely base for visiting a superd city
Ian
3 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr nettes B&B in der City
Ein sehr netter Gastgeber empfängt die Gäste. Vorab wird man über den Weg informiert. Er nimmt sich Zeit, auf der Karte zu zeigen, wo man am besten isst und was man unbedingt sehen muss. Er gibt Empfehlungen Tipps und Empfehlungen. Die Zimmer sind sehr sauber und liebevoll eingerichtet. Die Handtücher sind wie kleine Tiere gefaltet. Das Frühstück wird sehr nett hergerichtet. Jeden Tag gibt es eine andere sizilianische Spezialität.
Geverifieerde reiziger
Geverifieerd
4/10 – Slecht
MERIDIAN
5 jun 2023
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Well hard to communicate other than Italian, secondly worst bed I have ever experience, shower was very small and water was leaking from every side of shower had, old looking place
Area was ok and close to everything but will never rebook it if I’m back in palermo.
MERIDIAN
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Frans Jan
14 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aanrader!
Geweldige service!
Centraal gelegen aan levendige straat. Goede kamer en prima ontbijt. Brandschoon.
Parkeren op circa 150 meter van B&B.
Aanrader!
Frans Jan
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
L.H.A.M.
7 okt 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima B&B met goede prijs/kwaliteit verhouding.
Kleine B&B op de derde etage van een gebouw waar meer hotels in gevestigd zijn. Zeer betrokken eigenaar die je graag van allerlei tips voorziet, soms wat te nadrukkelijk. De kamers aan de voorkant zijn niet geluiddicht voor het lawaai van straat.Met de airco aan gaat dit echter prima. Bij het ontbijt word je iedere ochtend verwend met zoete broodjes (specialiteiten van Sicilie) die steeds weer verschillen. De B&B kent een goede kwaliteit/prijs verhouding. Wij hadden een auto gehuurd en konden betaald parkeren op een nabij gelegen parkeerplaats met redelijke prijzen.
L.H.A.M.
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giovanni
5 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Ottimo soggiorno in centro a Palermo
Location fantastica, camera pulita anche se non più nuovissima. Check-in automatico facile e veloce grazie alle chiare indicazioni dello staff. Staff gentilissimo e colazione fantastica a base di prodotti locali.
Giovanni
1 nacht verbleven in september 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Patty
8 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Overall Good Stay
We appreciate how quickly the staff reaponded. It was nice to have a breakfast provided. The furniture has pretty motifs. The bed was hard and the shower was tiny and narrow. The AC took some time to build up to a comfortable temperature.
Patty
1 nacht verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Julia
11 mei 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
charming place close to the Teatro Massimo
charming and friendly place in great location. very easy check ind and out. very nice and helpful staff, good communication. Every morning for breakfast nice surprises in the form of Sicilian delicacies and delicious almond milk. I left this place with great memories and a smile on my face.
Julia
2 nachten verbleven in april 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Marco
18 nov 2021
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottima sistemazione per una notte a Palermo
B&B situato al 3° Piano di un palazzo in centro città non troppo rumoroso per la notte. Camera (Politeama) molto pulita, in ordine e con tutti i comfort necessari (dai dispenser di sapone e non le classiche bustine monouso ai tappi per le orecchie passando per il bollitore e le cuffie per capelli). Proprietari gentilissimi, ci hanno offerto un'ottima colazione (abbondante e gustosa).
Prezzo abbastanza basso, sono rimasto piacevolmente sorpreso! Se tornerò a Palermo lo Stupor Mundi sarà la mia prima scelta per soggiornare qualche giorno.
Se proprio devo trovare un contro: la doccia era un pelo piccola ma se non sbaglio la mia camera era quella più cheap quindi ci può stare.
Marco
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
27 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service
Ottima posizione, bella la camera, doccia e bagno troppo piccoli.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diego
19 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra rum med trevlig inredning. Pittoreska möbler
Diego
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
15 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zentral gelegen. Grosses, sauberes Zimmer mit kleinem Balkon. Sehr freundliches Personal. Sehr gutes Frühstück.
Die Strasse ist etwas lärmig. In der Nacht geht es aber.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laura
27 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Home away from home
Such a homey little place! Sadly we got in late so didn’t have a ton of time to enjoy. The ladies helping out with breakfast were so so sweet! They actually serve you breakfast and explain the food they are serving. You can tell they take such pride in the b&b. We felt so welcomed and wish we could have stayed longer! Cute towels too :)
Laura
1 nacht verbleven in januari 2020
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice B and B
Loved the location. Small B&B. Our host Frederica was easy to contact and helpful. Room was spacious.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in december 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
James
3 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A REAL winner!!!!
I was impressed at how beautiful and spotless this B&B was!!! Super friendly hostess and great breakfast as well. GREAT location I walked to everything....
James
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Madonna
1 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A gem in Palermo
This was the first place we visited in Italy in our lives. We were treated so well, great neighborhood, sweet balcony. We will go back there on our next visit.
Madonna
2 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Arkady
6 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent location and great staff
It’s a great hotel, close to everything and very clean.The staff were warm and friendly.
Arkady
6 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Miss
29 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Just Perfect
Cannot fault Stupor Mundi B&B. Everything was just wonderful. Fredrica and the team couldn't do enough for us. The breakfast was delicious, the rooms were spotless and attention to detail was second to none. Location is perfect. My partner and I will definitely be returning in the future.
Miss
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Anna
14 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location, clean, nice balcony. Helpful staff but just to know that staff leaves around 1pm for the day.
Anna
4 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
5 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great find!
What a fantastic bnb! Excellent location and comfy rooms. Federica prepared a delicious breakfast each morning, with individual touches each day.
When we arrived she took the time to draw on a map to show us where things are and give us her recommendations.
What a great host, we would love to come back.
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Christopher
28 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Quaint Place but Unreliable
The B and B itself was clean and the room was fine for our needs. Just know if you stay here it will be a small quaint experience. There were good and bad things about that. The good- the employees were nice and cooked a great made to order breakfast, top notch. The bad- they were not as willing to make reservations for dinners and they did not run a front desk for last minute questions or help. The worst offense was their inability to accurately book a taxi for our 5:00 AM departure. We were waiting at the curb at 5:00 and our taxi didn't show. My husband had to turn on his cell service (which we purposely didn't do for the trip, causing us an extra charge) to call the 24 hr number only to find out the B and B didn't confirm the taxi. If you are fine with an experience basically like Air B and B then this is for you. If you book an actual B and B for the help then look elsewhere. They cannot be trusted to follow through on their commitments. Also the street was loud and they acknowledge that by giving you ear plugs.
Christopher
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eylem
22 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excellent B&B in Palermo
Stupor Mundi is an excellent bed&breakfast hotel which has clean rooms and a very helpful staff. I thank Federica for all her help during my stay.
Eylem
3 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
6 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer