Residence Hotel Gloria bevindt zich in Montegrappa-Santa Rosalia, een wijk in Palermo, en ligt vlak bij een metrostation. Kathedraal van Palermo en Teatro Massimo zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Markt van Ballarò en Via Roma. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Renzo Barbera of Carlo Alberto Dalla Chiesa en Emanuela Setti Carraro Sporthal. Bekijk onze reisgids voor Palermo
Station Palermo Palazzo Reale-Orleans - 9 min. wandelen
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 40 min. rijden
Restaurants
Bar Santoro
13 min. wandelen
Bar di Lettere
13 min. wandelen
Sturìa Coffee Food & Drinks
9 min. wandelen
Bar Ingegneria
12 min. wandelen
Eremiti
11 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Residence Hotel Gloria
Deze rookvrije residentie beschikt naast parking over hulp bij uitstappen/tickets en een kluis bij de receptie. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel.
Residence Hotel Gloria heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een kluis. Er is een televisie met digitale zenders.
Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een haardroger beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 10 per nacht); kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 12 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Koelkast
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Tv met digitale zenders
Buiten
Terras
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke luchthavenshuttle
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Kluisje bij het onthaal
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een metrostation
Dicht bij een treinstation
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Buitenverlichting
Alarmsysteem
Algemeen
1 gebouw
2 etages
8 units
Fietsenverhuur
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 40 per voertuig (enkele reis)
Betaald parkeren: EUR 12 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 10 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een beveiligingssysteem en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Residence Hotel Gloria
Residence Hotel Gloria Palermo
Residence Hotel Gloria Palermo, Sicily
Resince Hotel Gloria Palermo
Residence Hotel Gloria Palermo
Residence Hotel Gloria Residence
Residence Hotel Gloria Residence Palermo
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Residence Hotel Gloria?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 12 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Residence Hotel Gloria inchecken?
Inchecken kan vanaf: 11.00 uur; inchecken kan tot: 15.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Residence Hotel Gloria uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Residence Hotel Gloria een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 40 per voertuig.
Waar staat Residence Hotel Gloria?
Deze residentie ligt in Montegrappa-Santa Rosalia, op 2 km afstand van Palazzio dei Normanni, Markt van Ballarò en Via Roma. Ook Kathedraal van Palermo en Quattro Canti liggen op 2 km afstand. Station Palermo Palazzo Reale-Orleans ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Palermo Vespri is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Residence Hotel Gloria
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
5,6
Locatie
8,0
Personeel en service
7,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 63 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 17 van 63 beoordelingen
8 - Goed
17
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 63 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 63 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 63 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Primo Giovanni
1 okt 2025
Primo Giovanni
1 nacht verbleven in september 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Jolyane
Reisde met partner
19 mei 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L’hôtel à accepter que nous arrivions tard compte tenu de notre heure d’arrivée à l’aéroport. Cependant, aucune indication quand à l’arrivée sans réceptionniste, nous avons patientez dehors sans réponse au téléphone ni à l’interphone, puis quelqu’un a fini par nous ouvrir sans explication et nous avons de nouveau patientez jusqu’à comprendre que nous devions nous même entrez derrière le comptoir de la réception et prendre nos clés de chambre.
La chambre était bruyante et vraiment très sale, nous avons même eu une salle de bain avec la chasse d’eau qui se transformait en fontaine pour inonder la salle de bain.
Nous avons fait par de ce problème dès que possible, la réparation a été faite dans l’après midi, cependant pas de geste, ou de réelle excuse de la par de l’hôtel pour la gêne occasionnée.
Le seule point positif est l’amabilité de la réceptionniste que nous avons heureusement croiser pour notre problème, malgré le fait qu’elle parle uniquement italien.
Jolyane
2 nachten verbleven in mei 2025
8/10 – Goed
Vinod
28 apr 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Vinod
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Davide
8 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
1 nacht verbleven in februari 2025
4/10 – Matig
Mervet
18 sep 2024
Positief: Netheid
Mervet
4 nachten verbleven in september 2024
6/10 – Redelijk
shahanaz
Zakenreiziger
12 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen
The hotel is close to the bus and train stations, and the area is relatively dirty, but the hotel and rooms were perfectly cleaned. Electrical appliances function there barely. There is almost nothing functional. The area was also quieter than other parts of the city. The kitchen needs to be repaired and needs a little more cleaning as no one uses that part. The shortage of electrical power was causing lots of trouble. I was even unable to use the hairdryer with the hot air blower. The cleaner girl was very helpful, and she kept my room clean and tidy always. The communication with the hotel owner was always great. They even let me in early.
shahanaz
8 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
María Dolores
29 jun 2024
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación con lo imprescindible descuidada con ruido permanente de la caja de electricidad. Sin ningún útil de cocina. Figura que están dentro de los dotación del apartamento. En resumen no volvería nunca.
María Dolores
2 nachten verbleven in juni 2024
6/10 – Redelijk
isabelle
Reisde met een groep
8 mei 2024
hôtel simple pour quelques nuits , dans un quartier calme à quelques minutes de la cathédrale mais personnel à l’écoute pour une arrivée tardive
isabelle
3 nachten verbleven in mei 2024
8/10 – Goed
Davide
14 apr 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Davide
18 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Nelson
11 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Nelson
3 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Davide
15 jan 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in januari 2024
4/10 – Matig
Achille
1 jan 2024
Negatief: Netheid, comfort kamer
Delusione
Il soggiorno seppur breve non è stato un buon soggiorno.
Achille
1 nacht verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
11 dec 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
20 nov 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in november 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
29 okt 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
2 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Yoselyn Maria
23 okt 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es un alojamiento bueno, limpieza dentro de lo normal si lo compraras con el precio que se paga.
Yoselyn Maria
3 nachten verbleven in oktober 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
19 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
1 nacht verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
18 sep 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Davide
1 nacht verbleven in september 2023
4/10 – Matig
Gaia
Reisde met partner
18 aug 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La pulizia non è il suo forte. Non abbiamo mai visto la proprietà. Cucina disponibile ma inutilizzabile.
Gaia
2 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
Laure
Reisde met familie
7 aug 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Un hôtel plutôt sécurisé, avec deux portes qui se ferment à l’entrée puis les logements individuels à l’intérieur, rue un peu bruyante et un peu sale mais il y a le bus 109 à proximité qui va dans le centre donc très pratique, quelques commerce et tabac (pour acheter les tickets de bus) à proximité.
Lieu assez ancien mais correct
Personnel ne parlant pas très bien anglais mais on a réussi à bien se comprendre
Bon séjour
Laure
3 nachten verbleven in augustus 2023
6/10 – Redelijk
Armando
Reisde met partner
3 aug 2023
Struttura pulita e in ordine. Unica nota dolente è il quartiere fatiscente in cui si trova.
Armando
4 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
22 jul 2023
Davide
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Davide
20 mei 2023
Davide
1 nacht verbleven in mei 2023
4/10 – Matig
Francesca
Zakenreiziger
10 mei 2023
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Rubinetteria vecchia e box doccia con muffa. Finestre che si affacciano sul pianerottolo è cattivo odoro di nicotina in bagno.