Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Le Luci Della Cattedrale
Dit vakantiehuis beschikt over een keuken, een balkon en een televisie. Je vindt er tevens een haardroger en een douche.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers beschikken over keukens. Elke badkamer is voorzien van een douche en een bidet.
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Toiletpapier
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Benvenuti
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Le Luci Della Cattedrale Palermo
Le Luci Della Cattedrale Private vacation home
Le Luci Della Cattedrale Private vacation home Palermo
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Palermo in het stadscentrum. Teatro Massimo en Teatro Politeama Garibaldi zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via Roma en Markt van Ballarò. Cantieri Culturali alla Zisa en Parco Culturale del Gattopardo zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Palermo
Station Palermo Palazzo Reale-Orleans - 9 min. wandelen
Palermo (PMO-Punta Raisi) - 33 min. rijden
Restaurants
Sfrigola
6 min. wandelen
Ai bastioni
7 min. wandelen
Pasticceria Cappello
4 min. wandelen
Ristorantino Da Spanó
7 min. wandelen
Chiosco Beati Paoli
9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Le Luci Della Cattedrale?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Le Luci Della Cattedrale?
Vandaag, 29 apr. 2026, kost een verblijf bij Le Luci Della Cattedrale van één nacht voor twee volwassenen op 30 apr. 2026 min. € 9.809, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Le Luci Della Cattedrale inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Le Luci Della Cattedrale uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Le Luci Della Cattedrale?
Dit vakantiehuis ligt in Zisa, op 15 minuten wandelen van Via Vittorio Emanuele en Teatro Massimo. Ook Via Roma en Quattro Canti liggen op 2 km afstand. Station Palermo Palazzo Reale-Orleans ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Palermo Vespri is het 24 minuten wandelen.