Agriturismo La Palazzina ligt in Palaia in een landelijke omgeving. Klooster van San Vivaldo en Rocca di Federico II-toren zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag actief bezig bent, kan dat bij La Spinetta Casanova en Castelfalfi Golf Course. Ook Museo Piaggio en Teatro del Silenzio zijn zeker een bezoekje waard.Kies voor een wateractiviteit zoals zwemmen of voor een avontuur zoals het volgen van een ecotour, mountainbiken of paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Palaia
Via La Palazzina, 37, Località La Pa, Palaia, PI, 56036
In de buurt
Arno Rivier
18 min. rijden - 15.6 km
Tempio di Minerva Medica
7 min. rijden - 3.6 km
Villa Baciocchi
17 min. rijden - 14.2 km
La Spinetta Casanova
22 min. rijden - 15.7 km
Castelfalfi Golf Course
24 min. rijden - 14.9 km
Lokaal vervoer
Station San Romano-Montopoli-San Croce - 17 min. rijden
Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 40 min. rijden
Restaurants
Peggio Palaia Pub
20 min. wandelen
Taverna Dell'ozio
21 min. rijden
La Chicca
17 min. wandelen
Antica Masticheria
12 min. rijden
USIGLIAN DEL VESCOVO
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Agriturismo La Palazzina
Landhuis, verbouwd in 2022 en gelegen in de omgeving van La Spinetta Casanova
Agriturismo La Palazzina bevindt zich dicht bij Castelfalfi Golf Course en biedt een buurtwinkel, een dakterras en een kunstgalerij ter plaatse. Avontuurlijke kunnen volleyballen en fietsen bij dit landhuis. Gasten kunnen hier shoppen ter plaatse, een tuin en een bibliotheek verwachten.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Fietsverhuur, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een zwembad op het dak
Informatie over fietstours, een oplaadpunt voor elektrische fietsen en helikopter/vliegtour
Een cadeauwinkel, tuinmeubelen en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben voordelen zoals aparte eetruimtes, bovenop extra's zoals geluiddichte muren en roomservice.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op vaste tijden en op verzoek tussen 14.00 uur en 21.00 uur
Je hoeft niet op straat te parkeren
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Fietsenopslag
Fietsenverhuur
Fietsreinigingsruimte
Fietstochten
Kunstgalerij
Rondvluchten met helikopter/vliegtuig
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wijntours
Winkelen
Zwembad op het dak
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Aparte slaapkamer
Geluiddichte kamers
Kruidenier/supermarkt
Reisbedje
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Woonkamer
Voorzieningen
Bagageopslag
Cadeauwinkel/kiosk
Kruidenier/supermarkt
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Buiten
Barbecue
Dakterras
Entertainmentzone buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in gemeenschappelijke ruimtes
Vloer met kiezels in gemeenschappelijke ruimtes
Meer
2 gebouwen
3 etages
De volledige accommodatie is gerenoveerd in februari 2022
Gebouwd in 1800
Oplaadmogelijkheden voor elektrische fietsen
Rookvrije accommodatie
Toscaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Haardroger
Eten en drinken
Apart eetgedeelte
Champagneservice
Restaurantgidsen
Roomservice
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 19.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 80 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
Bestemmingstoeslag: EUR 2 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 70.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor huisdieren: EUR 80 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en mobiele betalingen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 30 september
Het zwembad is toegankelijk van 08.30 uur tot 19.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Orchidea House Palaia
Orchidea Palaia
Orchidea Country House Palaia
Orchidea
Agriturismo Palazzina Palaia
Agriturismo La Palazzina Palaia
Agriturismo La Palazzina Country House
Agriturismo La Palazzina Country House Palaia
Veelgestelde vragen
Beschikt Agriturismo La Palazzina over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een zwembad op het dak. Het zwembad is van 08.30 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij Agriturismo La Palazzina?
Vandaag, 7 apr. 2026, kost een verblijf bij Agriturismo La Palazzina van één nacht voor twee volwassenen op 10 apr. 2026 min. € 172, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Agriturismo La Palazzina?
Ja, bij Agriturismo La Palazzina zijn huisdieren toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 80 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoe laat kan ik bij Agriturismo La Palazzina inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Agriturismo La Palazzina uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Agriturismo La Palazzina een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 14.00 uur en 21.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 70.00 per voertuig.
Waar staat Agriturismo La Palazzina?
Dit landhuis ligt in een landelijke omgeving, op 20 km afstand van La Spinetta Casanova, Castelfalfi Golf Course en Klooster van San Vivaldo. Ook Rocca di Federico II-toren en Museo Piaggio liggen op 25 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Agriturismo La Palazzina
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,6
Locatie
8,0
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 11 van 26 beoordelingen
8 - Goed
11
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 26 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
4/10 – Matig
Anais
28 apr 2023
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen
Anais
1 nacht verbleven in april 2023
10/10 – Uitstekend
Albert
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very unique Toscana location!
Albert
1 nacht verbleven in september 2024
4/10 – Matig
Milena
Reisde met partner
27 apr 2024
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Noi abbiamo prenotato all'ultimo minuto per un disguido con altro hotel ma alcune cose sono da migliorare...la pulizia,l'accesso alla struttura è alquanto disconnesso nell'ultimo tratto,non c'è televisore,non c'è set di cortesia,con un prezzo così almeno un cappuccino ed una brioche al mattino.
Milena
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Lise-Marie
11 aug 2023
Lise-Marie
3 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 nov 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Amazing stay
Excited about the room. Comfy beds. Clean. Decor of the room was amazing.
One of the best rooms I ever had.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2022
10/10 – Uitstekend
Randy
Reisde met familie
27 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This was a beautiful place in rolling hills of Tuscany. A perfect place to get away from the noise of city and unwind. Beautiful view from the top of the hill. Friendly service. It was hot the night we were there and there was no fan. We left windows open but there were mosquitoes. Just a little plug in fan would be nice.
Randy
1 nacht verbleven in juni 2022
6/10 – Redelijk
Vitorio
7 aug 2018
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Precaria
Como disse a proprietária não é um hotel, não tinha restaurante, delicatesse e nem acessibilidade
Vitorio
2 nachten verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Alberto
5 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Posto molto bello
Location molto bella...appartamento spartano...senza aria condizionata...ma devo dire che sono arrivato in un periodo di caldo eccezionale...proprietario molto gentile
Alberto
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustic & Authentic
We thoroughly Enjoyed our stay. Thank you Greta.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Dave
14 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great getaway
Fantastic views and rustic setting. Was a wonderful place to stay
Dave
1 nacht verbleven in augustus 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 sep 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Schönes Landhaus in toller Umgebung
Unser Aufenthalt im Orchidea war sehr schön. Ein wunderschönes Landhaus mitten in der einzigartigen Landschaft der Toskana. Durch die ruhige, abgelegene Lage war es der ideale Ort für uns zum erholen. Trotzdem erreicht man die größeren Städte Florenz und Pisa in einer Stunde. Vor Ort kann man den großen Pool und die zahlreichen Liegen nutzen.
Sehr nette Gastgeberin!
Tipp:
Man sollte an Mückenspray denken. Und man sollte sich bewusst sein, dass nachts viele Eidechsen im Schlafzimmer unterwegs sind.
Alles in allem aber sehr empfehlenswert!
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Ludovic, pont noyelles
14 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
decouverte de la toscane
découverte de l’Italie très belle region.tres bon séjour dans l'etablissement.peut etre un petit point sur la salle de bain commune(le reste est magnifique et tres bon accueil.
Ludovic
8/10 – Goed
Monica, Norway
27 jul 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Hotel in the middle of nowhere
Stayed at Orchidea in an apartment with my husband and two children, age 10 and 13 for a night in July 2014. Hotel is in the middle of nowhere, so don't expect to buy food or to get something to eat easily upon arrival. But if you remember to take a quick stop at any supermarket before reaching Palaia, and get some bread and juice, you'll do more than great.
Standard is a Bed and breakfast +, in my opinion, but the Hotel is placed very secluded, private and almost "romantically" alone up in the hills. The pool is perhaps the best, with it's really, really nice and great view, approx a 1 min walk from the Hotel. I myself is obsessed with great and fancy hotels, but this one did really get to my heart a little, and I'd love to return one day.
Might be a little dull for many days, as the only near sentrum is Palaia (wich is a very local and small town), but it's absolutely perfect for a Tuscany - wine - secluded - read-a-good-book and romance-all-alone kinda place :-) I think we were basically almost the only guests as well :-)
Friendly staff and spacious rooms also a plus. Family apartments had two separate bedrooms with two queensize beds, a small kitchen with refrigiator and a bathroom. All in a wooden, kinda old style, but I liked it :-) Shower wasn't very cooperative, but Usable :-)
Monica
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 sep 2013
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Schöne toskanische Landschaft
Wunderbare Landschaft, absolute Ruhe, super Pool, gute Restaurants und Märkte in der Nähe.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Luba, Bonn, Deutschland
6 jun 2013
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr nettes gemütliches Haus.
Sehr gemütliche, ruhige Anlage. Wir waren im Mai die einzigen Gäste da und hatten den Pool nur für uns. Von hier aus hatte man einen schönen Ausblick auf die ganze Umgebung. Das Bad war auf dem Korridor, das hätte man vorher vielleicht irgendwo vorher erwähnen können... Obwohl wir B&B gebucht haben, durften wir auch eine Küche mitbenutzen.
Luba
8/10 – Goed
New Orleans couple
30 mei 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Quiet, Out of the way B & B
We had some trouble finding the place mainly because the travel docuiments listed the B & B as in Castel Florintino. We called them directly only to discover we had traveled quite a ways out of the area. They are actually located in Palaia. My husband knew how to get there traveling the back roads and it was an amazing scenic drive we totally enjoyed. Just as we'd hoped it was in the countryside and Ornella our host showed us to our room. We had to climb some concrete steps to the uppermost floor that could prove inconvenient for older guests, but was not a problem for us. The room was rather sparse and there were no toiletries, so it's a good thing we had our own. We had the entire floor to ourselves and appreciated the privacy. Once we figured out how to get the water warm in the shower the pressure was not that good, but at least the water was warm. The views were amazing and unbeatable and so was Ornella's freshly baked apricot pastry which she served to us with a cappucino shortly after our arrival! Yum! She recommended a great place to eat in the nearby village and after browsing at several of the shops in the village we returned to the B & B. We slept soundly through the night, but was awakened by two cats on the premises who apparently accidentally slept inside our building and made a lot of noise early in the morning. We later found out they were trying to get out of the house. Once freed all was calm again. I made some instant coffee while waiting for breakfast and discovered there was no milk or sugar in our space. There was a kitchen available but we did not use it with the exception of the coffee. Great place overall and we would stay there again.
New Orleans couple
8/10 – Goed
Paul G
16 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Paul G
8/10 – Goed
Nadine, AIN
23 aug 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hôtel Orchidéa : bien situé géographiquement.
Dommage de ne pouvoir dîner à l'hôtel.
Piscine très appréciable.
Accueil chaleureux.
Nadine
4/10 – Matig
phil, LYON
22 aug 2011
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
BON HOTEL MAIS CONFORT RUDIMENTAIRE
en fait il s'agit d'un B&B pas d'un hotel ; c'est à dire :
pas de restaurant (soir ou midi)
insonorisation entre les chambres inexistante ( porte trop fine)
salle de bain et WC à partager avec les autres
l'accès de notre chambre nécessite de jeunes jambes
sinon cadre très sympa , belle piscine, vue extraordinaire, belle maison, typique toscane
phil
8/10 – Goed
Tina, Kongsvinger
31 jul 2011
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotell med sjel ...
Hotellet ligger noe avsides til, så en bør ha bil tilgjengelig under oppholdet. Vi hadde bestilt to rom, et firemannsrom og et singelrom, men ved ankomst fikk vi tildelt leiligheter i stedet grunnet overbooking. Leilighetene var store og fine, og den største hadde en kjempestor og flott terrasse. Minuset med leilighetene var mangel på air condition, så det ble ganske varmt, selv med alle luker skalket hele dagen.
Bassenget og området rundt er helt nydelig, og vi var alene mesteparten av tiden vi tilbrakte der.
Det var greie parkeringsmuligheter på tomten som var gratis, og bil er en nødvendighet da hotellet ligger noe avsides.
Personalet var hyggelige og hjelpsomme, men mangel på engelsk kunnskaper gjorde det vanskelig å kommunisere på noe annet språk enn italiensk.
Frokosten vil jeg IKKE anbefale, da denne besto av det tørreste brødet jeg noengang har vært borti samt to sorter syltetøy. Frokostserveringen foregår ute, noe som er greit nok, men det kryr av maur, både på bordet og under bordet, noe som gjør litt ubehagelig å sitte der. Vi spiste frokost alle den første dagen, halvparten andre dagen og ingen tredje dagen for å si det sånn...
Hotellet i sin helhet er sjarmerende nok, og en får litt herregårdsfølelse. Det er et flott sted om man ønsker total ro og fred, og det er fullt mulig å reise til både pisa og firenze herifra.
Palaia som er den nærmeste byen er et lite sted med et par spisesteder som har god mat. Pizzerian som ligger midt i il borgo er å anbefale, spesielt husets rødvin og panna cotta!
Alt i alt hadde vi et bra opphold på orchidea som var en opplevelse verdt å få med seg.
Tina
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
6 jun 2011
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Orchedia - not your average B & B. It's better.
Amazing. If you enjoy beautiful surroudings, complete relaxation and friendly people - stay here. The view from every window in this large, charming villa is breathtaking. The staff are wonderful (good idea to brush up on your Italian first!) and friendly. Eat breakfast in the garden while enjoying toast with homemade jam. A wonderful Bed & Breakfast location with your own private area. Great for long stays and children. I would highly reccomend this B&B. The lovely owner will welcome you with open arms and remind you why Tuscany is still the best place to visit. Location close by to Voltarre, Pisa and Siena.
Toronto, Canada
June, 2011
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Patrick
25 jul 2010
Positief: Netheid, personeel en service
It is a very charming and quiet
It is a very charming and quiet place : beautiful view on all surroundings, nice pool, large apartments with kitchen included and a very helpful service. Congratulations.
Patrick
8/10 – Goed
Anonymous
2 sep 2009
Positief: Netheid
belle maison,bien entretenue,
belle maison,bien entretenue, superbe emplacement,nous regrettons un petit dejeuner minimaliste identique chaque jour, des la seconde tasse de cafe un suplement facture,la salle de bain a partager et pas de papier wc au bout du second jour.... dommage il faut faire de gros efforts
Anonymous
8/10 – Goed
Anonymous
11 aug 2009
Positief: Netheid, personeel en service
nice and quiet place with the
nice and quiet place with the touch of local hospitality. can only recommend. with the good quality swiming pool you feel you could stay there for weeks
Anonymous
10/10 – Uitstekend
Vanessa
8 jun 2009
Positief: Netheid, personeel en service
Gorgeous location, beautiful a
Gorgeous location, beautiful accomodation+swimmingpool.
Lovely mother and daughter who run the place and even give the breakfast/ dinner a very special touch.