Hotel Intermezzo ligt vlak bij het strand in Pag. Bezoek culturele hoogtepunten Kantmuseum en Museo delle Saline. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Strasko-strand en Žigljen Veerhaven. Ga voor waterpret zoals duiken en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Pag
Vukovarska 4, Pag, 23250
In de buurt
beach near Pag harbour
2 min. wandelen - 0.2 km
Kantmuseum
5 min. wandelen - 0.4 km
St.-Mariekerk
6 min. wandelen - 0.6 km
Museo delle Saline
8 min. wandelen - 0.7 km
beach near Vodice
4 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
Zadar (ZAD) - 60 min. rijden
Restaurants
Mali Caffe
11 min. wandelen
Moj mir
13 min. wandelen
Caffe Bar Riva
7 min. wandelen
konoba bile
7 min. wandelen
Pizzeria Piero
9 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Intermezzo
Hotel met een chique stijl vlak bij het vlonderpad
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een koffiebar/café verwelkomen je bij Hotel Intermezzo. Actieve reizigers kunnen fietsen bij dit hotel.
Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 50+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een spelletjesruimte en een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Fietsverhuur, lokale shuttleservice en spelletjes
Een kluis bij de receptie, rookvrije accommodatie en boeken
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Intermezzo hebben voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, naast voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Select Comfort-bedden en donsdekens
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 50+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 11.00 uur
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Boeken
Fietsenverhuur
Spellen
Spelletjesruimte
Stereo-installatie
Wijngaard
Gezinsvriendelijk
Spelletjesruimte
Voorzieningen
24-uursreceptie
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Wijngaard
Spa
Massage
Spadiensten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift
Trapleuningen
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Donzen dekbed
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Select Comfort-matras
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 oktober tot 26 april.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 45 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor extra bed: EUR 45 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en buitenverlichting
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Intermezzo?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Intermezzo?
Vandaag, 14 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel Intermezzo van één nacht voor twee volwassenen op 21 mei 2026 min. € 155, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Intermezzo inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Intermezzo uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel Intermezzo?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 15 minuten wandelen van Kantmuseum, St.-Mariekerk en Museo delle Saline. Ook Strand van Šimuni en Gouden Strand liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Intermezzo
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 52 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
52
Gastenscore: 8 - Goed. 4 van 56 beoordelingen
8 - Goed
4
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 56 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alexander
31 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
War alles Top, freundliches Personal, saubere Zimmer, top Frühstück
Alexander
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Laurence
11 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nous avons beaucoup apprécié la situation géographique, le confort et surtout l'accueil et la disponibilité du personnel que nous remercions pour les conseils donnés (adresses de restaurants, activités à faire sur l'île...)
Laurence
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Suzanna
7 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the boutique hotel. Good size room, bathroom and just overall feel of the hotel was very nice. Plus very short walk to town.
Suzanna
1 nacht verbleven in juli 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Momir
21 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Freundlichkeit der Gastgeber sowie Sauberkeit sind herausragend
Momir
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Diane
17 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice small hotel with very friendly and helpful staff. Greta breakfast with a lot of choices. Highly recommended
Diane
2 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ian
19 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A tremendous place stay just on outskirts of town centre and 200 metres from the sea/ harbour. Lovely room with two balconies. Very helpful staff with great local knowledge; Jakop recommended three fantastic restaurants. But the best aspect was the superb breakfasts, just amazing with lovely home cooked cakes etc. Best we have experienced anywhere in Europe . Very good value for money.
Ian
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christoph
23 aug 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great Brandnew Hotel - Walk to City or Beach
Brandnew hotel in Pag. Walk to the city beach or city center. Super nice staff.
Christoph
2 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christine
24 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We absolutely love this boutique hotel! Everyone was so helpful and caring! The breakfast was above and beyond! The chef made us feel as if we were staying at The Ritz! Jacko’s was very helpful with his knowledge of the area- I didn’t catch the name of the other two women who worked there but they were beautiful souls as well- we have been in Europe for 7 weeks and this was by far our favoryplace to stay! We would go back tomorrow- the city of Pag is safe and warming too!
Christine
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
chani
6 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff at this hotel are incredibly helpful,nice, and full of information!! The room is comfortable with a nice sized shower. It's 1 min to the sea and the main area. They gave us tons of tips of what to do, they gave us an umbrella and beach towels, they even didn't let me leave in the morning without taking a few of their delicious baked goods! So sweet and welcoming. I highly recommend staying here!
chani
1 nacht verbleven in juli 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Thierry
8 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Cet établissement vaut la peine d'être connu.
La propriétaire est très sympathique, avenante avec un très bel accueil de sa part et nous a donné beaucoup de renseignement pratique sur l'ile.
Le personnel est très serviable.
Les chambres sont très propres et très spacieuses.
Le petit déjeuné est excellent avec des produits locaux.
Le parking est sécurisé par des caméras.
Thierry
2 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ivanka
19 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I cannot fault this property - it was fantastic.
In particular Maya and Jakov at reception were so helpful.
So many options for breakfast it was a feast.
Only a two minute walk to the waterfront and plenty of restaurant and bar options.
Real close to the centre of old town Pag.
Couldn’t have asked for more - highly recommend this hotel.
Ivanka
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kaylie
27 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Highly recommend
Extremely well located, brand new and sparkling clean. Everyone takes so much pride and joy in their job and cares about every single guest consistently. Thank you so so much. Breakfast like every other review had mentioned is indeed awesome. You are also on the brighter side of the coast so you longer sunlight in a day
Kaylie
2 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Banu
28 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
What a Hotel should be, Wonderful!
welcoming and superb! My son and I visited Pag, and “Hotel I” met all our expectations and exceeded them, welcoming and informative front desk, very accommodating. The room is clean and has all the amenities you would hope for, with a balcony too. Toiletries and fridge and A/C. There is free beach towels and umbrella also that they offer for you, The breakfast alone is worth staying here, local products, fresh and variety deserves 5 star, also it goes until 11 which is very thoughtful on a holiday stay. Thank you for sharing this Gem of a Hotel with the world. Also a special shout out to Maja who is always smiling and so very hospitable.
Banu
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
HPM
27 mei 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fantastisch
Een fantastisch mooi nieuw hotel in een mooie plaats. Superaardig personeel en geweldig ontbijtbuffet. Hele schone mooie kamers. Uitstekende WIFI voorziening. Goede parkeergelegenheid. Alles voor een TOP verblijf/ vakantie
HPM
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hans
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mycket trevlig personal underbar frukost
Hans
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernhard
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geräumiges Zimmer und bequemes Bett, sehr leckeres Frühstückbuffet
Bernhard
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Vincent
18 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everyone was welcoming and super friendly, at the reception we got great advice on what to see and where to find local food. They even remember my birthday from my papers at the checkin 👌👌