Alle kamers bij New Listing hebben voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Douches, bidets en haardrogers
Over deze buurt
New Listing ligt in Paderne. Bezoek Pazo de Mariñán en Castillo de Santa Cruz, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Plaza de Lugo en Feria de Artesanía Mostrart. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Coliseum van Coruna of Estadio de la Malata. Bekijk onze reisgids voor Paderne
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij New Listing inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij New Listing uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat New Listing?
Deze cottage in Paderne ligt op 2 km van Praia da Abeleira en op 5 km afstand van Xurela en Praia do Sumiño. Ook Praia de Cabana en Praia do Pedrido liggen op 5 km afstand.