Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean.
brand new amazing cabin. views of tatoosh peak overlooking the cowlitz river. wood floors, granite countertops, walk in ensuite double headed showers, covered patio with propane firepit and hot tub. Game room with shuffleboard, ping pong, and dart board. Sonos music system, every room has its own television, great room has 16 foot tall stone fireplace. If your looking for a luxury cabin on the Cowlitz River, just a few miles from Mt. Ranier park this is the one.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Internet
Beschikbaar in de boshut: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
IJsmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad
Douche
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Open haard
Entertainment
Stereo-installatie
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een rivier
In de bergen
In het stadscentrum
Op het platteland
Dingen om te doen
Spelletjesruimte
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Serene Washington Escape w/ Deck & Mountain Views!
Packwood
Serene Washington Escape w/ Deck & Mountain Views!
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit huisje ligt in het stadscentrum en aan een rivier in Packwood. Reizigers die graag cultuur willen opsnuiven, kunnen dat doen bij Longmire Museum. Trek je liever de prachtige lokale natuur in? Verken dan Mount Rainier National Park en Ohanapecosh Visitor Center. Bekijk onze reisgids voor Packwood
Portland International Airport (PDX) - 144 min. rijden
Restaurants
Packwood Brewing Co.
2 min. rijden
Cliff Droppers
2 min. rijden
Santo Milagro
3 min. rijden
The Mountain Goat
2 min. rijden
Cruiser's
2 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean.?
Dit huisje ligt in het centrum van Packwood, op 3 km afstand van Gifford Pinchot National Forest, Backbone Lake Trail en White Pass Sports Hut. Ook Mount Rainier National Park en Packwood Lake Trailhead liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over Brand New Luxury Cabin on 5 acres with Hot Tub and Game Room. Cozy and Clean.