
Independent-accommodaties in Pacific Northwest
- Verander van gedachtenBoek hotels met gratis annulering
- Wees kieskeurigZoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd
Bekijk de prijzen voor deze datums
Vandaag
11 aug - 12 augMorgen
12 aug - 13 augDit weekend
14 aug - 16 augVolgend weekend
21 aug - 23 augOnze beste keuzes voor accommodaties van Independent in Pacific Northwest
€ 128
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep
€ 100
inclusief belastingen en toeslagen
24 aug - 25 aug
€ 243
inclusief belastingen en toeslagen
13 aug - 14 aug
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Pacific Northwest
Sandman Signature Vancouver Airport Hotel & Resort
8/10 Goed
"Prima verblijf voor een nacht. Zwemdad buiten en overdekt aanwezig. Ontbijt verkrijvbaar in restaurant naast hotel"
River Rock Casino Resort
8/10 Goed
"Prima hotel, wel heel veel Chinezen die gokken. Ik had er geen last van, maar goed om te weten. We kregen een upgrade van onze kamer verder prima hotel. Onderhoud kan hier en daar iets beter"
Pinnacle Hotel Harbourfront
10/10 Voortreffelijk
"Goed hotel, zeer centraal gelegen. Zeer ruime kamers. Mooi uitzicht op de haven en de vertrekkende watervliegtuigen."
Radisson Blu Vancouver Airport Hotel & Marina
8/10 Goed
"Prima hotel met luchthavenshuttle. Upgrade gekregen naar een kamer met uitzicht op de jachthaven. Goede airco, rustige kamer."
Crowne Plaza Seattle - Downtown by IHG
10/10 Voortreffelijk
"Good: service, room view, breakfast, ..."
Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)
8/10 Goed
"I booked a room with a shared bathroom. It was actually very clean and never taken when I wanted to use it, so that was fine. Only thing I didn’t think of is there is also no toilet in the room, so you have to go out in the hallway in the middle of the night. But clean, and easy access so that is an option to stay cheaper in the center of town. Location is great, it has everything within walking distance."
Fairmont Empress
8/10 Goed
"Mooie kamer, maar mag ook wel voor deze prijs. Jammer dat zwembad, spa en bar gelijktijdig worden gerenoveerd. Dat zijn toch wel de extraatjes wanneer je de keuze maakt voor een hotel als dit. Vernam het pas bij aankomst."
Aava Whistler Hotel
10/10 Voortreffelijk
"De locatie is perfect! Nette kamers en vriendelijk personeel. "
The Paramount Hotel
10/10 Voortreffelijk
"Mooi, modern hotel. Kamers waren ruim en schoon. In de omgeving was veel te doen. Enige nadeel is dat ze de kamers om de dag schoonmaken, in plaats van elke dag. "
Ontdek meer over Pacific Northwest
Informatie over hotels in Pacific Northwest
Aantal beoordelingen | 2.053 |
|---|---|
Accommodatie | 67.610 |
Laagste prijs | € 100 |
Hoogste prijs | € 243 |











