Op slechts 15 minuten lopen door een prachtig landschap vanaf het historische stadscentrum en de colleges van Oxford vind je dit met veel liefde ingerichte, historische huis met 4 slaapkamers (2 x kingsize, 2 x tweepersoonsbed). Het dateert uit 1895 en heeft originele kenmerken, waaronder open haarden, maar is onlangs gerenoveerd. Inbegrepen: tuin / smart-tv / vaatwasser / wasmachine / droger / koffiezetapparaat / bad / douche / bureaus en stoelen.
Op een steenworp afstand van de kosmopolitische Cowley Road, bekend om zijn bekroonde restaurants en vol met winkels, bars, cafés en nog veel meer.
OP STAP
Victoriaans rijtjeshuis met drie verdiepingen, gelegen in een rustige straat in de Golden Triangle van Oxford. Het ligt ingeklemd tussen de bruisende Iffley Road en Cowley Road, waar je volgens Time Out drie van de vijf beste restaurants van Oxford vindt, naast muziekpodia, de enige onafhankelijke bioscoop van Oxford en alles wat je nodig hebt voor je dagelijkse boodschappen: supermarkten, banken, geldautomaten, een tankstation, een apotheek enz.
De populaire Magdalen Road, op 3 minuten lopen naar het zuiden, herbergt een biologische supermarkt, een Scandinavische woonwinkel, een uitstekende kinderboekwinkel, boetiekachtige yoga- en fitnessstudio’s, en een aantal delicatessenwinkels, cafés en eetgelegenheden. Om de hoek op Iffley Road vind je Hamblin Bread, dat door de Financial Times is uitgeroepen tot een van de 20 beste bakkerijen in het Verenigd Koninkrijk.
Van de fantastische restaurants in de buurt zijn enkele van onze favorieten de met een Michelin Bib Gourmand bekroonde gastropub The Magdalen Arms, Arbequina (een tapasrestaurant met een menu dat de Oxford Mail ‘adembenemend’ noemde) en Taste Tibet, met de beste dumplings en curry’s van de stad.
Je zit op 5 minuten lopen van het dromerige Aston’s Eyot, een natuurreservaat van 32 acre, perfect voor een wandeling door de natuur midden in de stad. De weelderige, rustgevende Oxford Botanic Garden, de oudste botanische tuin van het Verenigd Koninkrijk, ligt op 10 minuten lopen, net als verschillende boothuizen waar je een punt kunt huren. Een wandeling van 10 minuten naar het noordoosten brengt je naar South Park, de ideale plek voor een picknick of een rondje joggen met uitzicht op de dromerige torenspitsen van Oxford. Florence Park, met zijn openluchttennisbanen en kinderspeeltuinen, ligt op 20 minuten lopen.
Meer aanbevelingen voor plekken om te eten, drinken, winkelen en bezoeken vind je in het gedeelte ‘Waar je verblijft’ net onder de kaart.
VERPLAATSINGEN
Een mooie wandeling van 15 minuten over de Magdalen Bridge brengt je naar het historische stadscentrum van Oxford en de universiteitscampussen. Vanaf Cowley Road en Iffley Road rijden er talrijke buslijnen naar het stadscentrum en het treinstation.
Verder weg reizen kan niet makkelijker: de bushalte St Clements Street ligt op 10 minuten lopen en biedt een betrouwbare 24/7 busdienst naar Londen (de uitstekende OxfordTube) en de omliggende luchthavens (TheAirline).
SLAAP- EN VERFRISSINGSMOGELIJKHEDEN
Slaapkamer 1: kingsize bed / kelder
Slaapkamer 2: kingsize bed / bureau & stoel / eerste verdieping
Slaapkamer 3: Tweepersoonsbed / Bureau & stoel / Eerste verdieping
Slaapkamer 4: Tweepersoonsbed / Eerste verdieping
*Beddengoed en linnengoed van hotelkwaliteit aanwezig*
Badkamer 1: Badkuip, douchekop, wc & wastafel / Eerste verdieping
Badkamer 2: Gloednieuwe inloopdouche, wc & wastafel / Kelder
*Schone handdoeken en toiletartikelen in reisformaat aanwezig*
Tot je beschikking:
- Wasmachine + gloednieuwe droger
- Strijkijzer + strijkplank
- Haardroger
- Reiswieg
- Kinderstoel
ONTSPANNEN & ETEN
Onlangs gerenoveerde, volledig uitgeruste KEUKEN, inclusief:
- Waterkoker, broodrooster, magnetron
- Enkele oven, elektrische kookplaten
- Koelkast, vriezer
- Vaatwasser
- Nespresso-koffiezetapparaat (capsules worden niet meegeleverd, maar zijn makkelijk te koop bij allerlei winkels in de buurt)
En alle potten, pannen en keukengerei die je nodig hebt om lekker te koken!
Geniet van je maaltijd of probeer eens iets van een lokale afhaalrestaurant in de EETKAMER.
Na een lange dag sightseeing kun je lekker achterover leunen op de comfortabele bank in de WOONKAMER en je favoriete series of films kijken op de smart-tv met on-demand-apps zoals BBC iPlayer, Netflix, Amazon Prime, Disney+ en meer. Let op: je hebt je eigen inloggegevens nodig om toegang te krijgen tot de on-demand-apps. Gewone terrestrische zenders zijn niet beschikbaar.
*Er is wifi in het hele appartement*
Geniet op warmere dagen volop van de zonovergoten, privé-ACHTERTUIN! Er staan ligstoelen klaar.
BEZIENSWAARDIGHEDEN IN HET CENTRUM VAN OXFORD
Het centrum van Oxford ligt op slechts 15 minuten lopen of een korte busrit.
Westgate: Nieuw complex met 800.000 vierkante voet aan winkels, restaurants en recreatieruimte, inclusief een dakterras met uitzicht op de iconische skyline van Oxford en een bioscoop met vijf zalen.
Christ Church College en kathedraal: Opgericht door Hendrik VIII en te zien in een aantal films en tv-series, waaronder de Harry Potter-reeks. Prachtige, niet te missen romaanse en gotische architectuur.
Radcliffe Camera/Bodleian Old Library: Een van de meest iconische bezienswaardigheden van Oxford, waar een van de oudste bibliotheken van Europa is gevestigd. Zorg dat je van tevoren een rondleiding boekt om een kijkje te nemen in de barokke koepel.
Het Ashmolean Museum: ’s Werelds eerste universiteitsmuseum, opgericht in 1683. De gratis collecties variëren van Egyptische mummies tot hedendaagse kunst. Prachtig uitzicht op de pittoreske torenspitsen van Oxford vanuit het Rooftop Restaurant.
Pitt Rivers Museum: Hier worden een half miljoen voorwerpen uit de archeologische en antropologische collecties van de universiteit tentoongesteld; het maakt deel uit van het Natural History Museum.
Punting: Huur een boot – met schipper, als je dat liever hebt! – bij de Magdalen Bridge, op 10 minuten lopen van het huis. Geniet van de typische Oxford-activiteit terwijl je over de rivier de Cherwell of de Isis (de lokale naam voor de Theems) glijdt.
Oxford Botanic Garden: Opgericht in 1621 als medicinale tuin waar planten werden gekweekt voor medisch onderzoek, is dit de oudste tuin in zijn soort in Groot-Brittannië. Je vindt er meer dan 5.000 plantensoorten en een gezellig café aan de rivier, waar je de punts voorbij kunt zien varen.
Muziek & evenementen: Oxford heeft een rijk aanbod aan culturele attracties in alle denkbare soorten, van de prachtige Evensong in Magdalen College tot theatervoorstellingen van wereldklasse in het Oxford Playhouse. Je kunt bekende muzikanten, komieken en meer zien in de 02 Academy, om de hoek op Cowley Road.
KORTINGEN
** 20% korting op het ‘Food’-menu bij The Alchemist, Westgate, Oxford, voor alle gasten **
Aanbieding geldt niet op zaterdag - Aanbieding geldt niet van 25 november tot en met 25 december - Alle andere menu’s, waaronder ‘Bottomless Brunch’, ‘Drinks’ en ‘Christmas’, zijn uitgesloten.
Je hebt exclusieve toegang tot het hele pand en de privétuin.
ZELF INCHECKEN
Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur en uitchecken moet voor 11.00 uur.
Let op: Er wordt £ 100,00 in rekening gebracht voor verloren of kapotte sleutels en voor het ophalen van sleutels, dus ga er alsjeblieft voorzichtig mee om.
Er worden ook kosten in rekening gebracht als je zonder toestemming eerder incheckt of later uitcheckt, of als je de sleutels bij vertrek niet terugplaatst in het sleutelkluisje.
SCHOONMAAK/BEDDENGOED
De accommodatie wordt schoongemaakt en voorzien van beddengoed en handdoeken voor je aankomst. Tussentijdse schoonmaak is niet inbegrepen, maar neem gerust contact op als je tegen betaling een schoonmaakbeurt met vers beddengoed en handdoeken tijdens je verblijf wilt boeken.
We zorgen voor een beperkte hoeveelheid verbruiksartikelen (toiletpapier, shampoo/conditioner in reisformaat enz.) om je verblijf goed te beginnen en raden je een lokale winkel aan waar je gemakkelijk meer kunt kopen zodra je je hebt geïnstalleerd.
SMART-TV
De reguliere terrestrische zenders zijn niet beschikbaar. Je moet je eigen inloggegevens gebruiken om toegang te krijgen tot on-demand-apps zoals Netflix en Amazon Prime.
OPEN HAARDEN
De open haarden die op de foto’s te zien zijn, zijn niet bedoeld voor gebruik.
Onze accommodatie heet gasten van harte welkom voor een verblijf van meer dan 21 nachten, of je nu voor zaken of voor je plezier komt. Geniet van een comfortabele, goed uitgeruste ruimte die is ontworpen om langere verblijven zowel productief als ontspannend te maken. Met voorzieningen die zijn afgestemd op jouw behoeften, biedt deze accommodatie de perfecte balans tussen gemak en comfort, wat zorgt voor een onvergetelijke en zorgeloze langdurige ervaring.
BELANGRIJK: Namens onze verhuurder bij Pass the Keys worden boekingen onderworpen aan een verificatieproces dat wordt uitgevoerd door onze vertrouwde partner, Truvi.
In zeldzame gevallen waarin een boeking tijdens dit proces wordt gemarkeerd, kan het zijn dat we aanvullende informatie moeten vragen of de reservering moeten annuleren.
Huisdieren – niet toegestaan
Roken – niet toegestaan