Gehele woning

Nice home in överkalix with WiFi

Fotogalerie voor Nice home in överkalix with WiFi

Een rode houten woning met een witte veranda en een Zweedse vlag.
Een keuken met houten kastjes, een roestvrijstalen spoelbak, een afwasschaal en een witte vaatwasser.
Een knus ingerichte kamer met een houten bureau, een computer, een boekenkast en een slapende hond op een stoel.
Een rode houten woning met een metalen dak, omgeven door weelderige begroeiing en bomen.
Een studentenkamer met twee eenpersoonsbedden, een tafeltje, een stoel en een raam met uitzicht op groen.

Beoordelingen

4,0 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in överkalix with WiFi

  • Doe nieuwe energie op in dit vakantiehuis aan de rivier de Kalix.



    Hou je van buitenactiviteiten en verkies je avontuur en locatie boven comfort? Bekijk dan dit ruime vakantiehuis met twee verdiepingen aan de rivieroever. Met zijn ligging is deze accommodatie in oudere stijl de ideale vakantiebestemming voor vissers en echte natuurliefhebbers. Het huis belooft rust en ontspanning, ver weg van de drukte van alledag. Hier kun je je terugtrekken na een dag vissen en samen genieten van een goede maaltijd. Geniet van je eerste koffie en gezellige avonden op het terras met uitzicht op de rivier.



    Je brengt je vakantie door in Zweeds Lapland met Sami, elanden, rendieren, watervallen, kronkelende rivieren, bergen en fascinerende stilte. Hier kun je je verheugen op het ervaren van de middernachtzon en het noorderlicht te midden van diepe bossen. Naast de uitstekende vismogelijkheden die de prachtige rivier de Kalix biedt, omvat de omgeving het natuurreservaat Mellersta Hällberget. Een pad leidt je door het oerbos met pijnbomen die 400 jaar of ouder zijn. De nabijgelegen kleine veerboot brengt je naar de overkant, waar je je excursie kunt voortzetten naar de Arctic Moose Farm. Hier leer je meer over de koning van het bos, de Arctische eland. Je kunt de elanden aaien, knuffelen en voeren, en als je geluk hebt, krijg je misschien wel een kus (let op: alle bezoeken aan de farm moeten van tevoren worden geboekt). We raden je ook aan om de stad Överkalix te verkennen, die het hele jaar door voor elk wat wils heeft: Avontuur, activiteiten en ontspanning.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Elektriciteit en water incl.



    - Geen beddengoed te huur

    - Handdoeken niet aanwezig

    - Gast doet de eindschoonmaak

    - Een extra kind gratis (max. 4 jaar oud)

    - Huisdieren: 2

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan een rivier in Överkalix. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Lillbergets Stone Age Village, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Kalix Rivier en Jockfall-watervall. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Överkalix
Meer vakantiehuizen in Överkalix
Kaart
Överkalix

In de buurt

  • Een krachtige waterval omringd door dicht bos.
    Kalix Rivier
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Jockfall-watervall
    12 min. rijden - 23.4 km
  • Holgers Tractor Museum
    23 min. rijden - 30.2 km
  • Kerk van Övertorneå
    42 min. rijden - 75.3 km
  • Noordpoolcirkel
    52 min. rijden - 100.6 km

Lokaal vervoer

  • Pajala (PJA) - 97 min. rijden

Restaurants

  • Vippabacken
    3 min. rijden
  • Brännabergs Backstugan
    23 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Nice home in överkalix with WiFi?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Nice home in överkalix with WiFi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nice home in överkalix with WiFi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nice home in överkalix with WiFi?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt bij de zee, op 0,1 km van Kalix Rivier en op 20 km afstand van Martingarden en Jockfall-watervall. Ook Kerk van Sirillus en Kerk van Överkalix liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen

4,0