deze chalet ligt in een provinciaal park en aan een meer in De Hoop Village. Je vindt hier lokale bezienswaardigheden, zoals Kassiesbaai, maar ook prachtige natuur. Trek daarvoor naar Cape Floral Region Protected Areas en De Hoop Nature Reserve. Bekijk onze reisgids voor De Hoop Village
De Hoop Nature Reserve, Overberg, Western Cape, 7280
In de buurt
De Hoop Dunes
42 min. rijden - 21.0 km
De Hoop Nature Reserve
42 min. rijden - 21.1 km
Koppie Alleen Beach
44 min. rijden - 22.0 km
Restaurants
The Fig Tree Restaurant
28 min. rijden
Over deze accommodatie
Melkkamer by De Hoop Collection
Chalet met een gezinsvriendelijk beleid aan het meer
Een vuurkorf, een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice verwelkomen je bij Melkkamer by De Hoop Collection. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
2 buitenzwembaden
Gratis parkeerplaatsen
Een babysitter/kinderoppas (toeslag), tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
Spelletjes
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Melkkamer by De Hoop Collection bieden veel comfort met aparte zitruimtes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikt Melkkamer by De Hoop Collection over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft 2 buitenzwembaden.
Hoeveel kost een verblijf bij Melkkamer by De Hoop Collection?
Vandaag, 29 okt. 2026, kost een verblijf bij Melkkamer by De Hoop Collection van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 357, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Melkkamer by De Hoop Collection?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Melkkamer by De Hoop Collection inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Melkkamer by De Hoop Collection uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Melkkamer by De Hoop Collection?
Deze gezinsvriendelijke chalet in De Hoop Village ligt aan een meer, op enkele stappen van Cape Floral Region Protected Areas en op 20 km afstand van Koppie Alleen Beach en De Hoop Nature Reserve. De Hoop Dunes ligt op 17,5 km.