Gehele woning

Nice home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside

Fotogalerie voor Nice home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside

Een houten terras met een zwembad, buitenmeubels en een pergola met een wit zonnescherm.
Een houten eettafel gedekt met blauwe bloemencorrens, bestek en glazen, met een fruitschaal en bloemen.
Een woonkamer met een houten vloer, een grijze bank, een gele fauteuil, een witte salontafel en een rieten mand.
Een net opgemaakt bed met een roze geweven plaid, een houten nachtkastje met een dienblad met ontbijtartikelen, en twee bedlampen.
Een woonkamer met een wit kastje, een blauwe bank en een klein tafeltje met een kaars.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside

  • Geniet van een ontspannen vakantie met panoramisch uitzicht.



    Geniet van een onvergetelijke vakantie in deze gezellige vakantiewoning met uitzicht op het schilderachtige platteland van Split - Ruda. De flat beschikt over een omheind perceel met zowel een overdekt als een open terras, compleet met tuinmeubilair en barbecue om gezellig buiten te eten.



    Binnen vind je lichte en moderne accommodatie met alle nodige voorzieningen. Begin de dag met een ontbijt op het terras terwijl je geniet van de rustige sfeer en het fantastische uitzicht. Ontspan in de comfortabele lounges of verken de omgeving.



    Split - Ruda biedt een verscheidenheid aan spannende activiteiten en bezienswaardigheden. Wandel door het omringende landschap of bezoek nabijgelegen historische bezienswaardigheden. Ontdek de lokale markten en proef de regionale gastronomie. Voor de avonturiers zijn er verschillende watersporten mogelijk langs de kust.



    Kies deze vakantiewoning als uitvalsbasis en ervaar een verscheidenheid aan activiteiten en natuurbelevenissen, perfect voor een onvergetelijke vakantie in Split - Ruda.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)



    - Zwembad: april eind oktober

    - Privé zwembad (36m2)

    - Airconditioning

    - Kinderbed: 1

    - Kinderstoel: 1

    - Huisdieren: 1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Otok. Bezoek culturele hoogtepunten Stedelijk Museum van Omiš en Maritiem Museum van Kroatië. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Fort Klis en Fortica. Bekijk onze reisgids voor Otok
Meer vakantiehuizen in Otok
Kaart
Ruda

In de buurt

  • Een historiek fort met uitzicht op een kustplaatsje, met helder zicht op de zee en de verre skyline.
    Fort Klis
    42 min. rijden - 39.4 km
  • Oude ruïnes met stenen gebouwen en een grasveld.
    Salona
    50 min. rijden - 46.2 km
  • Kerk van Onze-Lieve-Vrouwe van Sinj
    18 min. rijden - 16.6 km
  • Kamicak-fort
    18 min. rijden - 16.6 km
  • Alka-museum van Sinj
    19 min. rijden - 17.4 km

Lokaal vervoer

  • Split (SPU) - 70 min. rijden

Restaurants

  • Caffe bar Crni Jure
    4 min. rijden
  • Konoba Tin
    12 min. rijden
  • Restaurant "Lovac" - Trilj
    12 min. rijden
  • Hotel Sv. Mihovil Trilj
    12 min. rijden
  • Pizzeria Marinero
    12 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Lovely home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Lovely home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Lovely home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Lovely home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Lovely home in Ruda with private swimming pool, can be inside or outside?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Otok ligt op 52 km afstand van Salona, Paleis van Diocletianus en Strand Bacvice. Ook Boulevard van Split en Fort Klis liggen op 52 km afstand.

Beoordelingen

8,0

Zeer goed