HOTEL LA JOYA

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Schoonmaakservice
  • 24/7 receptie
De huidige prijs is € 57
27 mei - 28 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 10 per huisdier, per nacht

Alleen honden zijn toegestaan

Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten

Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Kinderen komen mogelijk niet in aanmerking voor gratis ontbijt

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 10 per huisdier, per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij HOTEL LA JOYA?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 10 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL LA JOYA?

Vandaag, 20 mei 2026, kost een verblijf bij HOTEL LA JOYA van één nacht voor twee volwassenen op 27 mei 2026 min. € 57, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij HOTEL LA JOYA inchecken?

Inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij HOTEL LA JOYA uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat HOTEL LA JOYA?

Dit wellness hotel ligt in het centrum van Otavalo, op 10 minuten wandelen van Otavalo Instituut voor Antropologie, Galerij Gabriel Ceballos Ulloa en Plaza de Ponchos. Ook El Lechero en Parque Condor liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,4

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mihee

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
새로 지은 호텔이라 객실이 깨끗하고 침구도 좋았어요. 위치가 좋아 터미널까지 걸어갈 수 있어서 편리했어요. 조식도 깔끔하게 잘 나와요. 직원 에디슨은 친절하게 여러가지를 알아봐줘서 도윰이 많이 됐어요.
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jane

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location in the centre of Otavalo. Very new hotel in great condition. Wonderfully helpful staff. Secure carpark. Recommended!
2 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Tannia

1 nacht verbleven in december 2025