Hôtel Capo D'Orto ligt vlak bij het strand in Ota. Tour Genoise en Col de Vergio zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Calanques de Piana en Plage de Bussaglia. Ook Calanches en Strand van Arone zijn zeker een bezoekje waard.Ga voor waterpret zoals snorkelen en het maken van een rondvaart. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals paardrijden en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Porto
Route de Calvi, Porto, Ota, 20150
In de buurt
Regionaal Natuurpark van Corsica
1 min. wandelen - 0.0 km
Waterfront
8 min. wandelen - 0.7 km
Calanche van Piana, Golf van Girolata, Scandola-reservaat
11 min. wandelen - 1.0 km
Tour Genoise
19 min. wandelen - 1.7 km
Plage de Porto
19 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Bastia (BIA-Poretta) - 160 min. rijden
Restaurants
Mare Chiare
7 min. rijden
Les Roches Bleues
8 min. rijden
Le Joséphine
12 min. rijden
Le Panorama
14 min. wandelen
Chez Félix
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Hôtel Capo D'Orto
Hotel vlak bij Tour Genoise
Hôtel Capo D'Orto bevindt zich dicht bij Plage de Bussaglia en Calanques de Piana en biedt een terras, een koffiebar/café en een wasserij. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en hulp bij uitstappen/tickets
Gratis kranten, een kluis bij de receptie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hôtel Capo D'Orto bieden leuke voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Balkons of terrassen, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.00 uur: EUR 13 voor volwassenen en EUR 6,50 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Kluisjes
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is gesloten van 1 november tot 15 april.
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.65 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 13 voor volwassenen en EUR 6.50 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Nationale beoordeling
ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Capo D'Orto
Capo D'Orto Hotel
Capo D'Orto Hotel Porto
Capo D'Orto Porto
Capo D'Orto Hotel Porto, Corsica
Hôtel Capo D'Orto Porto
Capo D'Orto Hotel Porto Corsica
Hôtel Capo D'Orto Ota
Capo D'Orto Ota
Hôtel Capo D'Orto Ota
Hôtel Capo D'Orto Hotel
Hôtel Capo D'Orto Hotel Ota
Veelgestelde vragen
Beschikt Hôtel Capo D'Orto over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hôtel Capo D'Orto?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hôtel Capo D'Orto van één nacht voor twee volwassenen op 11 apr. 2026 min. € 105, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hôtel Capo D'Orto?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hôtel Capo D'Orto inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hôtel Capo D'Orto uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat Hôtel Capo D'Orto?
Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 1,5 km van Tour Genoise en op 10 km afstand van Calanques de Piana en Plage de Bussaglia. Ook Calanches en Strand van Arone liggen op 25 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hôtel Capo D'Orto
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 30 van 56 beoordelingen
10 - Uitstekend
30
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 56 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 6 van 56 beoordelingen
6 - Redelijk
6
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 56 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 56 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Tino
27 jul 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Top locatie!
Schitterend uitzicht in een stadje wat afgelegen ligt met veel voorzieningen. Mooi zwembad en het personeel doet er alles aan om je te helpen. Engels is duidelijk niet de eerste taal. Aanrader!
Tino
3 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Nicole
Reisde met een groep
25 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Nicole
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Antoine
Reisde met partner
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personnel très agréable
Antoine
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Joanne
Reisde met familie
8 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Family run and really friendly and accommodating.
Joanne
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Christine
18 jul 2025
Christine
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Christian
17 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Christian
2 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jean Louis
9 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jean Louis
2 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Robin
25 aug 2024
Robin
1 nacht verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Laurent
24 aug 2024
Laurent
2 nachten verbleven in augustus 2024
6/10 – Redelijk
Iarno
20 aug 2024
Negatief: Netheid, personeel en service
Iarno
1 nacht verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Katrine
Reisde met familie
31 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Katrine
1 nacht verbleven in juli 2024
8/10 – Goed
William
Reisde met partner
1 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Hotel bien tenu au charme suranné et offrant les prestations attendues d’un trois étoiles.
Accueil exceptionnel. Merci à Viviane pour ses bons conseils :)
William
2 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Nahalie
15 jun 2023
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nahalie
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
pierre
13 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service
Corect sans surprise
Hôtel correct .Des rafraîchissements sont souhaitables.Aspect vieillissant
pierre
2 nachten verbleven in september 2022
10/10 – Uitstekend
Eric
24 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un très bon sejour
Très bon accueil.
Petit de jeuner copieux.
Piscine agréable et chauffée.
Chambres spacieuses et climatisées avec couché de soleil tous les soirs magnifiques.
Le patron a fait des pâtes pour les personnes qui n’avait rien à manger le soir de la tempête.
Bref un hôtel à recommander très bien situé par rapport à la marina de Porto.
Eric
9 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Nadia
Reisde met partner
22 jun 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
L'hôtel est super le patron est très sympa la chambre est spacieuse et la literie est nickel. Vaut c'est 5 étoiles sans problème .vous pouvez y aller les yeux fermés.
Nadia
1 nacht verbleven in juni 2022
6/10 – Redelijk
rasim
8 okt 2021
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schlechtes Preis-Leistungsverhältnis
Ich bin im Jahr in sehr vielen Hotels unterwegs. Was ich da als 3Sterne Hotel gebucht habe, ist vergleichbar mit einem Motel, und sogar in Motels hatte ich bessere Qualität als ich hier hatte. Ich war sehr enttäuscht.
Preis-Leistungsservice war schlecht, ich persönlich würde da nicht mehr buchen.
rasim
1 nacht verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Mathieu
4 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Établissement charmant doté d’une vue sublime
Un établissement logé entre terre et mer avec une vue splendide, à couper le souffle depuis le balcon de la chambre.
Nous avons fait un check-in tardif arrivant d’Ajaccio et tout était prêt pour nous accueillir, un feuillet explicatif nous expliquant toutes les modalités.
La chambre était très spacieuse et confortable, dotée d’un lit de qualité.
En bref, je recommande vivement cet établissement charmant.
Mathieu
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Alicia
5 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un excellent séjour
Un très bon moment et un endroit idéal pour découvrir la baie de Porto. Accueil très sympathique
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Philippe
1 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Séjour agreable
Séjour agréable personnel sympathique
Chambre confort correct
Bons conseils pour sorties ou restaurants
Seul bémol la route en contrebas tres passante et bruyante surtout la journée si
on est à la piscine où sur le balcon
Philippe
3 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
RAPHY
Reisde met familie
25 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Hotel sympa et chaleureux
On est face à la montagne et la mer cest magnifique. Il y a une belle piscine chauffée face à ce meme décor. Les propriétaires sont charmants, la chambre est correcte avec un beau balcon. À faire sans hésitation...