Gehele woning·Particuliere eigenaar

Le Grind - Terrace with a Great View of the Adriatic Sea and the historic center

Vakantiehuis in Ostuni

Fotogalerie voor Le Grind - Terrace with a Great View of the Adriatic Sea and the historic center

Buiten dineren
1 slaapkamer, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Dineren
Televisie
Interieur

Gehele woning

1 slaapkamer2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Le Grind - Terrace with a Great View of the Adriatic Sea and the historic center

Vakantiehuis in Ostuni
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis biedt 1.5 badkamers en een wasmachine, naast een microgolfoven en een televisie. Een kookplaat, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche, een bidet en een haardroger.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1,5 badkamers
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Tv

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie BR07401232000020657, IT074012B400032339

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Ostuni. Bezoek culturele hoogtepunten Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale en L'Ulivo Che Canta. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kathedraal van Ostuni en Anfiteatro San Giovanni-steengroeve. Bekijk onze reisgids voor Ostuni
Meer vakantiehuizen in Ostuni
Kaart
Ostuni, Provincia di Brindisi

In de buurt

  • Kathedraal van Ostuni inclusief een stad en historische architectuur
    Kathedraal van Ostuni
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Piazza della Liberta
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Chiesa di San Francesco
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • L'Ulivo Che Canta
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Ostuni - 12 min. rijden
  • Brindisi (BDS-Papola Casale) - 36 min. rijden

Restaurants

  • Boulevard Cafe
    4 min. wandelen
  • Caffe Fanelli
    6 min. wandelen
  • Excelsior
    6 min. wandelen
  • Al Cortiletto
    3 min. wandelen
  • Osteria Ricanatti
    4 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Waar staat Le Grind - Terrace with a Great View of the Adriatic Sea and the historic center?

Dit vakantiehuis in Ostuni ligt op 10 minuten wandelen van Valle d'Itria, Piazza della Liberta en Chiesa di San Francesco. Ook Museo di civiltà preclassiche della Murgia Meridionale en L'Ulivo Che Canta liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Le Grind - Terrace with a Great View of the Adriatic Sea and the historic center