Geheel appartement

ANKERPLATZ Room No. 5, maximum 4 people - 3/5

Fotogalerie voor ANKERPLATZ Room No. 5, maximum 4 people - 3/5

Een slaapkamer met een bed, twee wandlampen en een nautisch thema.
Een hotel aan de kust met meerdere gebouwen, een parkeerplaats en uitzicht op zee.
Een moderne keuken met houten kastjes, een magnetron en een fornuis. Er is een eethoek met een tafel en stoelen, en een open haard aan de rechterkant.
Een woonkamer met een open haard, een flatscreen televisie, een dressoir en een wandplank met decoratieve objecten.
Een flatscreen televisie op een houten kast, met een afstandsbediening ernaast.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

ANKERPLATZ Room No. 5, maximum 4 people - 3/5

  • OPMERKINGEN VOOR GASTEN: Beddengoed 10 euro per persoon, handdoeken 8 euro per persoon, kinderstoel 5 euro een keer, kinderbed 5 euro een keer kan geboekt worden voor een vergoeding. In de 1. Verdieping van de in 2014 Villa / Huis 3 voltooid in Wiesenweg 3 wordt Dierhagen strand ligt het appartement nr. 5 ,. De villa is een van de in totaal 5 identieke villa's in het appartementencomplex Käpt n Brass. Het appartementencomplex Käpt n Brass ligt direct achter de dijk en het zeer goed onderhouden strand met fijn wit zand ligt op ongeveer 200 meter van het huis. In het centrum van Dierhagen en de winkels liggen op ongeveer 1 km. Ribnitz-Damgarten, de barnsteenstad, ligt op slechts ongeveer 10 km afstand.

    3/5:
    Appartement nr. 5 ANKERPLATZ bevindt zich op de 1e. Verdieping van het huis 3 in het appartementencomplex Kapt n Brass. Het appartement heeft 1 slaapkamer, ingericht met een tweepersoonsbed (180x200) en een 3-deurs kast, 1 woonkamer met geïntegreerde keuken, 1 badkamer met douche en wastafel. In de woonkamer bank met een paar eenvoudige stappen kan worden omgezet in een gast bed (180x220) en biedt plaats om te slapen voor 2 personen. Met de flatscreen-tv in de woonkamer en 1 flatscreen-tv in de slaapkamer kan het uitstekend bestand tegen soms zelfs erger dagen. De keuken is uitgerust met keramische kookplaat, oven, vaatwasser, koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker en een broodrooster. Natuurlijk, glazen, servies en bestek, alsmede alle benodigde kookgerei zijn er in overvloed. Het appartement heeft een balkon. Op de 4 tuinstoelen en bijpassende tafel kan genieten van het ontbijt, bijvoorbeeld. Het appartement biedt ruimte om te ontspannen voor maximaal 4 personen. Het gratis parkeren, aangeduid als H3-W5, behoort tot het appartement. Elektriciteit en water zijn inbegrepen in de huurprijs. Het appartement beschikt over gratis Wi-Fi.   De gemeente Ostseebad Dierhagen een extra toeristenbelasting. Voor meer informatie, bezoek de website - Ostseebad Dierhagen - belastingen - Yeah, right! Voor de woning een borg van 150 euro moet worden betaald. Huisdieren zijn niet toegestaan.

    Aankomst is mogelijk van 15:00 tot 18:00 uur en vertrek van 08:00 tot 11:00 uur.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Ostseebad Dierhagen. Bezoek culturele hoogtepunten Freilichtmuseum Klockenhagen en Kunstmuseum Ahrenshoop. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Gut Darß Avonturenboerderij en Karls Erlebnisdorf. Benut je tijd goed door deel te nemen aan activiteiten zoals wandelen, mountainbiken en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Ostseebad Dierhagen
Meer appartementen in Ostseebad Dierhagen
Kaart
Dierhagen, Mecklenburg-West Pomerania

In de buurt

  • Een strand bij zonsondergang met heldere lucht en een kalme zee.
    Strand van Dierhagen
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een levendige straatmarkt met kraampjes, waaronder een koffiezaak.
    Rostock Kerstmarkt
    43 min. rijden - 37.8 km
  • Een steiger die zich uitstrekt in de oceaan, met een witte koepelstructuur in het midden, omringd door vlaggen.
    Strand Zingst
    51 min. rijden - 41.0 km
  • Strandstoelen en huizen op een zandstrand met een bewolkte lucht.
    Strand Warnemunde
    59 min. rijden - 49.0 km
  • Haven van Rostock
    42 min. rijden - 36.4 km

Lokaal vervoer

  • Bahnhof Gelbensande - 12 min. rijden
  • Rostock (RLG-Laage) - 58 min. rijden

Restaurants

  • Caféstübchen Witt
    15 min. rijden
  • Ostseelounge
    7 min. rijden
  • Pink Lady
    17 min. rijden
  • Am Kiel
    9 min. rijden
  • Strandläufer
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij ANKERPLATZ App Nr 5 max 4 pers - 3/5?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij ANKERPLATZ App Nr 5 max 4 pers - 3/5 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ANKERPLATZ App Nr 5 max 4 pers - 3/5 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat ANKERPLATZ App Nr 5 max 4 pers - 3/5?

Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 0,2 km van Strand van Dierhagen en op 5 km afstand van Strand van Wustrow en Ribnitzer Großes Moor. Ook Freilichtmuseum Klockenhagen en Stadspoort van Rostock liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over ANKERPLATZ Room No. 5, maximum 4 people - 3/5

9,2

Fantastisch

9,2

Netheid

10

Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 4 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 7 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 7 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Am Strand gelegen

Sehr schönes Objekt. Alles was man braucht war vorhanden. Moderne saubere Wohnung. Strand in der Nähe.
3 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Ferienwohnung Ankerplatz Haus3 W5

Insgesamt hatten wir eine sehr schöne Zeit an der Ostsee. Die Ferienwohnung hat uns auch sehr gut gefallen. Das Einzige was etwas problematisch war, war das Bett. Für uns war es einfach zu weich und komischerweise abschüssig zu den Seiten. Meine Frau und ich haben uns dann die Schlafcouch geteilt, welche auch nicht die bequemste ist. Unser Sohn ist mehrmals aus dem Bett gefallen (irgendwie sind die Matratzen schräg zu den Seiten hin) was ihm zu Hause auch noch nicht passiert ist. Ich hoffe ich konnte mit der Bewertung weiterhelfen. Mit freundlichen Grüßen Dr. Benjamin Preiß
10 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Empfehlenswert

Die Wohnung war sehr sauber und ist modern eingerichtet. Die Lage zum Strand ist perfekt. Wir haben uns sehr wohl gefühlt und den Urlaub genossen. Es wäre vielleicht noch schön, wenn die Fenster mit Fliegengitter
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

In Strandnähe wohnen

Gemütliche und praktische Ausstattung der FeWo, alles im maritimen Flair sowie die Nähe zum Strand sind genau die richtigen Aspekte für einen Ostsee-Urlaub. Sehr gerne wieder !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

sehr gut !

wunderschöne Ferienwohnung,sehr guter Komfort,sehr gute Lage
2 nachten verbleven in oktober 2018
Gearchiveerde beoordeling

8/10 – Goed

Schönes Apartment, schöne Anlage, schöne Gegend

Hat uns gut gefallen, sehr sauber, wirklich schön, alles neu, vollständig eingerichtet. Unkomplizierte Übergabe und Abnahme. Das Bettsofa ist "nur" 1,40m breit, evtl. für 2 Erwachsene etwas eng. Sonst alles perfekt.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
2 nachten verbleven in april 2024