X-Wave Umeda
Hotel met een restaurant, in de buurt van Umeda Sky Building
Fotogalerie voor X-Wave Umeda





Beoordelingen
9,0 op 10 –
Fantastisch
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Alle foto's voor Standaard eenpersoonskamer, niet-roken laden

Standaard eenpersoonskamer, niet-roken
9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Televisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Traagschuim
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Alle foto's voor Economy tweepersoonskamer, roken (Semi Double, Bed width 120 cm, 16 sqm) laden

Economy tweepersoonskamer, roken (Semi Double, Bed width 120 cm, 16 sqm)
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Televisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Traagschuim
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Alle foto's voor Economy tweepersoonskamer, niet-roken (Semi Double, Bed width 120 cm, 16 sqm) laden

Economy tweepersoonskamer, niet-roken (Semi Double, Bed width 120 cm, 16 sqm)
10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
Hoogtepunten
Klimaatregeling
Televisie
Kussenkeuzemenu
Een donzen dekbed
Traagschuim
Aparte slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Een privébadkamer
Misschien vind je dit ook leuk

Osaka View Hotel Honmachi
Chuo
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Wasservice
8.8 van 10, Uitstekend, 1.007 beoordelingen
De prijs is € 50
10 dec - 11 dec
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

1-12 Kamiyamacho Kita-ku, Osaka, Osaka-fu, 530-0026
Over deze accommodatie
X-Wave Umeda
Gelijkaardige accommodaties

Osaka Tokyu REI Hotel
Osaka Tokyu REI Hotel
- Gratis wifi
- Restaurant
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
8.4 van 10, Zeer goed, 1.016 beoordelingen
De prijs is € 53
2 jan - 3 jan 2026
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
- Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1430 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder, een beveiligingssysteem en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Persoonlijke wegwerpartikelen (tandenborstel, scheermes, haarborstel) zijn verkrijgbaar in de lobby.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
X-Wave Umeda
X-Wave Umeda Hotel
X-Wave Umeda Hotel Osaka
X-Wave Umeda Osaka
X Wave Umeda
X-Wave Umeda Hotel
X-Wave Umeda Osaka
X-Wave Umeda Hotel Osaka

















