10/10 – Voortreffelijk
Eliska





























In dit appartement in Osaka is wifi gratis, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen). Elke kamer heeft een televisie met kabelzenders.










De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Dit appartement ligt in Kita, op 0,3 km van Winkelstraat Tenjimbashi-Suji en op 5 km afstand van Kasteel van Osaka en Dotonbori. Ook Winkelcentrum HEP Five en Umeda Arts Theater liggen op 2 km afstand. Metrostation Tenjimbashisuji 6-chome ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Temma Station is het 8 minuten wandelen.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



